Wellaflex hair mousse 2-day volume

Wella Stworzona, aby poprawić Twój styl, pianka do włosów Wellaflex 2 Days Volume to delikatna dla skóry głowy, przetestowana dermatologicznie formuła, która nadaje włosom widocznie większą objętość, nawet drugiego dnia. Stylizuj i rozczesuj włosy bez wysiłku, uzyskując mocne utrwalenie bez utraty elastyczności i naturalnego efektu. Ta pianka do stylizacji nie zawiera silikonów, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na słońce i opakowanie jest w 45% z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby uzyskać więcej opcji stylizacji i uzyskać większą objętość, wypróbuj pełną gamę produktów Wellaflex 2 Days Volume. Odkryj nasz lakier do włosów o wyjątkowo mocnym utrwaleniu, który utrzymuje włosy na miejscu aż do 48 godzin, lub uzupełnij stylizację sprayem do suszenia suszarką, który zwiększa objętość od nasady aż po końcówki, bez obciążania włosów. Wykorzystuj każdą chwilę z pełną pewnością siebie i zadbaj o to, aby Twój look był zawsze na czasie, dzięki szerokiej gamie produktów stylizacyjnych Wella dla kobiet. - Pianka do włosów Wellaflex 2 Days Volume, wyjątkowo mocna pianka stylizująca, która utrzymuje się do 24 godzin Delikatna dla skóry głowy, testowana dermatologicznie, bezsilikonowa formuła zapewnia niezawodne trzymanie - Pianka zwiększająca objętość, zapewniająca pełniejszy wygląd i miękkość włosów bez lepkich pozostałości - Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Na włosy średniej długości użyj ilości wielkości jabłka i równomiernie rozprowadź na mokrych włosach. Wysusz suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia - Poznaj całą kolekcję Wellaflex 2 Days Volume, aby uzyskać bardziej obszerną i trwałą stylizację
Wellaflex hair mousse 2-day volumeWellaflex hair mousse 2-day volume
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

62,75 zł / l

kraj

Country of origin

Francja

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4056800674107

4056800674107

price: 12,55 zł

12.55 PLN NewCondition
Aqua/Water/Eau, Propane, Butane, PVP, VP/VA Copolymer, Isobutane, Chitosan, Phenoxyethanol, Polyquaternium-16, Formic Acid, Parfum/Fragrance, Disodium EDTA, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Methylparaben, Polyquaternium-4, Linalool, Hexyl Cinamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citric Acid
Stworzona, aby poprawić Twój styl, pianka do włosów Wellaflex 2 Days Volume to delikatna dla skóry głowy, przetestowana dermatologicznie formuła, która nadaje włosom widocznie większą objętość, nawet drugiego dnia. Stylizuj i rozczesuj włosy bez wysiłku, uzyskując mocne utrwalenie bez utraty elastyczności i naturalnego efektu. Ta pianka do stylizacji nie zawiera silikonów, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na słońce i opakowanie jest w 45% z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby uzyskać więcej opcji stylizacji i uzyskać większą objętość, wypróbuj pełną gamę produktów Wellaflex 2 Days Volume. Odkryj nasz lakier do włosów o wyjątkowo mocnym utrwaleniu, który utrzymuje włosy na miejscu aż do 48 godzin, lub uzupełnij stylizację sprayem do suszenia suszarką, który zwiększa objętość od nasady aż po końcówki, bez obciążania włosów. Wykorzystuj każdą chwilę z pełną pewnością siebie i zadbaj o to, aby Twój look był zawsze na czasie, dzięki szerokiej gamie produktów stylizacyjnych Wella dla kobiet. - Pianka do włosów Wellaflex 2 Days Volume, wyjątkowo mocna pianka stylizująca, która utrzymuje się do 24 godzin Delikatna dla skóry głowy, testowana dermatologicznie, bezsilikonowa formuła zapewnia niezawodne trzymanie - Pianka zwiększająca objętość, zapewniająca pełniejszy wygląd i miękkość włosów bez lepkich pozostałości - Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Na włosy średniej długości użyj ilości wielkości jabłka i równomiernie rozprowadź na mokrych włosach. Wysusz suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia - Poznaj całą kolekcję Wellaflex 2 Days Volume, aby uzyskać bardziej obszerną i trwałą stylizację
Safety warning:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Unikać świadomego wdychania. Nie rozpylać w kierunku oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Opakowanie musi być całkowicie opróżnione przed wyrzuceniem.
brand:Wella
Preparation and use:Sposób użycia: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Nałóż na wilgotne włosy. Wysusz włosy syszarką.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Francja
Producer's address:
Return address:
Wella flex foam hair curls and Wella flex foam hair curls and
waves 200 ml
70,65zł/l

price: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex foam hair shine Wella Wellaflex foam hair shine
and durability 200 ml
68,00zł/l

price: 13,60 zł

PLN
1
3
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Oriental 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Original 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

price: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

price: 12,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

price: 7,36 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-08-30
Wella tone cream permanently Wella tone cream permanently
blond coloring the serum of provitaminą b5 9/ 0 lit 1 szt.

price: 17,60 zł

PLN
1
2
Wella flex very much fixative Wella flex very much fixative
hairspray 250ml larger volume 250 ml
50,24zł/l

price: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Shiny color Wella Wella Wellaflex Shiny color
fixative firmly hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex gloss and Wella Wella Wellaflex gloss and
durability Max fixative hairspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Lakier do włosów Wella Wellaflex Lakier do włosów
250 ml
50,12zł/l

price: 12,53 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5