Batiste Dry Shampoo Dry Shampoo Heavenly Volume

Batiste
52Batiste Dry Shampoo Dry Shampoo Heavenly Volume
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody jednocześnie zwiększając ich objętość i unosząc je u nasady, tym samym ułatwiając stylizację. Batiste Heavenly stosowany jako produkt do stylizacji można użyć miejscowo na poszczególne pasma włosów, co przedłuży trwałość ewentualnego upięcia.
Batiste Dry Shampoo Dry Shampoo Heavenly VolumeBatiste Dry Shampoo Dry Shampoo Heavenly Volume
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

94,20 zł / l

kraj

Country of origin

Wielka Brytania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5010724528938

5010724528938

price: 18,84 zł

18.84 PLN NewCondition
Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Talc, Silica, Distearyldimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody jednocześnie zwiększając ich objętość i unosząc je u nasady, tym samym ułatwiając stylizację. Batiste Heavenly stosowany jako produkt do stylizacji można użyć miejscowo na poszczególne pasma włosów, co przedłuży trwałość ewentualnego upięcia.
Safety warning:Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
brand:Batiste
Other information:120 g
Preparation and use:Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy, następnie je ułożyć jak zwykle.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Wielka Brytania
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wella flex foam hair curls and Wella flex foam hair curls and
    waves 200 ml
    70,65zł/l

    price: 14,13 zł

    PLN
    1
    1
    Wella Wellaflex foam hair shine Wella Wellaflex foam hair shine
    and durability 200 ml
    68,00zł/l

    price: 13,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaflex hair mousse 2-day Wella Wellaflex hair mousse 2-day
    volume 200 ml
    62,75zł/l

    price: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
    Shampoo Oriental 200 ml
    88,25zł/l

    price: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
    Shampoo Original 200 ml
    88,25zł/l

    price: 17,65 zł

    PLN
    1
    1
    Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
    Shampoo Tropical 200 ml
    88,25zł/l

    price: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
    normalizujący 200 ml
    63,90zł/l

    price: 12,78 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
    delikatnych 200 ml
    36,80zł/l

    price: 7,36 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-08-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5