Ziaja
21

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

Żel do kąpieli dla dzieci o zapachu gumy balonowej. Dobrze się pieni tworząc aksamitną, trwałą pianę.

balonowa kąpiel

• Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego.
• Łagodnie myje i nie wysusza skóry.
• Nie powoduje podrażnień.

przetestowane przez dzieci powyżej 3 roku życia
pod kontrolą lekarzy pediatrów i dermatologów

• Nie narusza naturalnego pH skóry.
• Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2029-01-30

pojemność

cena za litr

21,58 zł / l

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887014379

5901887014379

price: 10,79 zł

10.79 PLN 2029-01-30 NewCondition

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

Żel do kąpieli dla dzieci o zapachu gumy balonowej. Dobrze się pieni tworząc aksamitną, trwałą pianę.

balonowa kąpiel

• Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego.
• Łagodnie myje i nie wysusza skóry.
• Nie powoduje podrażnień.

przetestowane przez dzieci powyżej 3 roku życia
pod kontrolą lekarzy pediatrów i dermatologów

• Nie narusza naturalnego pH skóry.
• Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
    creamy shower soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
    soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-02-28
    Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
    natural skin conditioner 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    price: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
    prysznic 500 ml
    25,44zł/l

    price: 12,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    price: 10,81 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
    500 ml
    21,62zł/l

    price: 10,81 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2029-01-31
    Fa active sport shower gel ginkgo Fa active sport shower gel ginkgo
    400 ml
    32,48zł/l

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
    peach 500.00 ml
    22,48zł/l

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-30
    Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
    mature skin 200 ml
    49,20zł/l

    price: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    price: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
    make-up removal normal, dry skin 200 ml
    61,40zł/l

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
    hygiene with lactic acid protective 200 ml
    41,40zł/l

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
    eye makeup remover 120 ml
    81,50zł/l

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-02-28
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-08-30
    Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
    tone , cream normal skin , dry 50 ml
    145,60zł/l

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5