Ziaja 95% składników pochodzenia naturalnego wygładza i nawilża Kremowy żel myjący z proteinami jedwabiu i gliceryną. Zaperfumowany kwiatowo-aromatyczną kompozycją opartą na łagodnych tonach białego drewna przechodzącą w delikatne kwiatowe nuty lilii, orchidei i passiflory. Polecany pod prysznic i do kąpieli. mycie pielęgnacja relaks • Zapewnia łagodne i delikatne mycie. • Nie wysusza naskórka. • Pozostawia skórę aksamitnie gładką w dotyku. • Uprzyjemnia kąpiel tworząc kremową pianę. • Ma inspirujący perfumeryjny zapach luksusu.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

21,62 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004660

5901887004660

price: 10,81 zł

10.81 PLN 2029-01-31 NewCondition
95% składników pochodzenia naturalnego wygładza i nawilża Kremowy żel myjący z proteinami jedwabiu i gliceryną. Zaperfumowany kwiatowo-aromatyczną kompozycją opartą na łagodnych tonach białego drewna przechodzącą w delikatne kwiatowe nuty lilii, orchidei i passiflory. Polecany pod prysznic i do kąpieli. mycie pielęgnacja relaks • Zapewnia łagodne i delikatne mycie. • Nie wysusza naskórka. • Pozostawia skórę aksamitnie gładką w dotyku. • Uprzyjemnia kąpiel tworząc kremową pianę. • Ma inspirujący perfumeryjny zapach luksusu.
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

price: 10,79 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-01-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
prysznic 500 ml
25,44zł/l

price: 12,72 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-01-31
Fa active sport shower gel ginkgo Fa active sport shower gel ginkgo
400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5