Ziaja działanie przez masowanie Relaksująca oliwka do masażu ciała polecana do codziennego stosowania, również w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych i w salonach SPA - szczególnie w zabiegach regenerujących i po intensywnym opalaniu. Stanowi również bazę do masażu na ciepło. • Delikatnie natłuszcza i pozostawia skórę miękką w dotyku. • Daje przyjemne uczucie kojącego relaksu. • Zapewnia wygodne przeprowadzenie zabiegu masażu. • Zawiera korzenno-cedrową kompozycję zapachową.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

48,88 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887021773

5901887021773

price: 24,44 zł

24.44 PLN NewCondition
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Octyldodecanol, Oxidized Corn Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal.
działanie przez masowanie Relaksująca oliwka do masażu ciała polecana do codziennego stosowania, również w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych i w salonach SPA - szczególnie w zabiegach regenerujących i po intensywnym opalaniu. Stanowi również bazę do masażu na ciepło. • Delikatnie natłuszcza i pozostawia skórę miękką w dotyku. • Daje przyjemne uczucie kojącego relaksu. • Zapewnia wygodne przeprowadzenie zabiegu masażu. • Zawiera korzenno-cedrową kompozycję zapachową.
Ziaja Ziaja Oliwka do masażu Ziaja Ziaja Oliwka do masażu
ujędrniająca 500 ml
44,34zł/l

price: 22,17 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Body and hair wash gel Hipp Hipp Body and hair wash gel
from birth 400 ml
62,48zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
2
Physalis Physalis Tea Tree Physalis Physalis Tea Tree
Essential Oil Eco 10 ml
2 852,00zł/l

price: 28,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-07-30
Physalis Physalis Clove essential Physalis Physalis Clove essential
oil BIO 10 ml
3 279,00zł/l

price: 32,79 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-12-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5