Ziaja Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

394,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005582

5901887005582

price: 19,74 zł

19.74 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Canola Oil, Behenyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tamarindus Indica Seed Gum, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pullulan, Sodium Polyacrylate, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool.
Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natural olive face Ziaja Ziaja Natural olive face
cream for dry, normal skin 50 ml
153,20zł/l

price: 7,66 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle
cream 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for Ziaja Ziaja Olive Cream + UV for
dry and normal skin 50 ml
145,40zł/l

price: 7,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5