Ziaja 94% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Sensoryczna pielęgnacja skóry dłoni zainspirowana zapachem. Wykreowana na bazie wygładzających emolientów, lipidów oraz ekstraktu z płatków róży. Bogata konsystencja nasyca i otula skórę jak eliksir. Zapewnia satynowe wykończenie. Pięknie pachnie i delikatnie rozświetla. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, wygładzający emolient Cetyl Palmitate, rozświetlający minerał dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra bardziej gładka i nawilżona* wyjątkowo miękka w dotyku* rozświetlona i pachnąca* *100% zachwyconych osób po użyciu kosmetyku
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

207,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887010562

5901887010562

price: 10,38 zł

10.38 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Palmitate, Polyacrylamide, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Glycerin, Rosa Centifolia Flower Extract, Cera Alba (Beeswax), Synthetic Fluorphlogopite, CI 77891 (Titanium Dioxide), Tin Oxide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Vanillin, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol, Limonene, Pinene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Peel Oil, Rose Flower Oil/Extract, Benzyl Benzoate, Benzaldehyde, Geranyl Acetate, Benzyl Alcohol.
94% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Sensoryczna pielęgnacja skóry dłoni zainspirowana zapachem. Wykreowana na bazie wygładzających emolientów, lipidów oraz ekstraktu z płatków róży. Bogata konsystencja nasyca i otula skórę jak eliksir. Zapewnia satynowe wykończenie. Pięknie pachnie i delikatnie rozświetla. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, wygładzający emolient Cetyl Palmitate, rozświetlający minerał dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra bardziej gładka i nawilżona* wyjątkowo miękka w dotyku* rozświetlona i pachnąca* *100% zachwyconych osób po użyciu kosmetyku
Ziaja Goat milk cream for hands Ziaja Goat milk cream for hands
and nails dry skin , prone to wrinkles 80 ml
134,38zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-01-31
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
336,70zł/kg

price: 33,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
321,40zł/kg

price: 32,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-28
Tesori Tesori Italian hand cream Tesori Tesori Italian hand cream
75 ml
108,67zł/l

price: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,52zł/l

price: 8,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-09-30
Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
z zmiękczający 60 ml
174,17zł/l

price: 10,45 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5