Ziaja
52
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego.
• Zapewnia właściwą higienę dłoni.
• Łagodnie myje i nie wysusza skóry.
• Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty.
• Daje długotrwałe uczucie orzeźwienia.
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za litr

30,52 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887031000

5901887031000

price: 8,24 zł

8.24 PLN 2028-09-30 NewCondition
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,81zł/l

price: 8,32 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-01-31
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego.
• Zapewnia właściwą higienę dłoni.
• Łagodnie myje i nie wysusza skóry.
• Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty.
• Daje długotrwałe uczucie orzeźwienia.

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Ziaja Goat milk cream for hands Ziaja Goat milk cream for hands
    and nails dry skin , prone to wrinkles 80 ml
    134,38zł/l

    price: 10,75 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-01-31
    Tesori Tesori Italian hand cream Tesori Tesori Italian hand cream
    75 ml
    108,67zł/l

    price: 8,15 zł

    PLN
    1
    1
    Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
    and softening hand and foot cream 100 g
    336,70zł/kg

    price: 33,67 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-06-19
    Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
    and softening hand and foot cream 100 g
    321,40zł/kg

    price: 32,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-07-28
    Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
    z zmiękczający 60 ml
    174,17zł/l

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-12-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
    do stóp 100 ml
    156,10zł/l

    price: 15,61 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Satin Glow eliksir Ziaja Ziaja Satin Glow eliksir
    do dłoni 50 ml
    207,60zł/l

    price: 10,38 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-04-30
    Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
    peach 500.00 ml
    22,48zł/l

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-30
    Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
    creamy shower soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
    soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-02-28
    Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
    natural skin conditioner 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
    mature skin 200 ml
    49,20zł/l

    price: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    price: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
    make-up removal normal, dry skin 200 ml
    61,40zł/l

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
    hygiene with lactic acid protective 200 ml
    41,40zł/l

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5