Zott Jogobella yogurt peach-flavored panna cotta

Jogobella Zott
55
Ok.Zott Jogobella yogurt peach-flavored panna cotta
54Zott Jogobella yogurt peach-flavored panna cotta
Zott Jogobella yogurt peach-flavored panna cottaZott Jogobella yogurt peach-flavored panna cotta
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

19,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500510538

4014500510538

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-18 NewCondition

jogurt**, cukier, owoce 8% (brzowskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 6,8%, sok z marakui z koncentratu 1,2%), aromat.

**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-04-29 18:10:58Ok.



Bakoma creamy yogurt coconut- Bakoma creamy yogurt coconut-
almond 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma creamy yogurt 150g coffee Bakoma creamy yogurt 150g coffee
150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogurt blueberry flavored panna cotta 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogurt cherry-flavored panna cotta 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
strawberry yogurt flavored panna cotta 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-18
Mlekovita Mlekovita Yogurt Polish Mlekovita Mlekovita Yogurt Polish
strawberry 150 g
16,53zł/kg

price: 2,48 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-03
Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
- Almond on coconut cream 150 g
42,87zł/kg

price: 6,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Bakoma Bakoma Ave Vege Mango on Bakoma Bakoma Ave Vege Mango on
coconut cream 150 g
42,87zł/kg

price: 6,43 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Berry-Pomegranate Fruit Yogurt 150 g
17,00zł/kg

price: 2,55 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-25
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
fruit yoghurt without sugar and berry 150 g
18,13zł/kg

price: 2,72 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
fruit yoghurt without sugar raspberry 150 g
18,13zł/kg

price: 2,72 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
fruit yoghurt without sugar baked apple 150 g
18,13zł/kg

price: 2,72 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
fruit yoghurt without sugar pineapple-banana 150 g
18,20zł/kg

price: 2,73 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-26
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Fruit yoghurt, apple, pear, no added sugar 150 g
18,20zł/kg

price: 2,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-15
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

price: 2,73 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-15
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

price: 2,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5