Products

 
marka:
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars
5 cereals 40 g
55,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
5
Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars
expiry date 2027-05-30
5903453003640 5903453003640 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania Home-made wafers Bio Ania Bio Ania Home-made wafers
with bran without added BIO sugars 190 g
66,95zł/kg

price: 12,72 zł

PLN
1
1
Bio Ania Bio Ania Home-made wafers
4 5
4 3 Bio Ania Bio Ania Home-made wafers
expiry date 2027-03-01
5903453003633 5903453003633 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania Homemade wafers Bio Ania Bio Ania Homemade wafers
without added BIO sugars 190 g
68,37zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
Bio Ania Bio Ania Homemade wafers
5 5
5 2 Bio Ania Bio Ania Homemade wafers
expiry date 2027-04-01
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Biominki Andruty Cocoa Biominki Biominki Andruty Cocoa
BIO 32 g
140,31zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Biominki Andruty Cocoa
5 5
5 1 Biominki Biominki Andruty Cocoa
expiry date 2026-10-20
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Biominks BIO buckwheat Biominki Biominks BIO buckwheat
slices 55 g
98,00zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-25
5000159557771 5000159557771 Bounty
Bounty Bounty Bar with coconut Bounty Bounty Bar with coconut
filling covered with chocolate 57 g
72,46zł/kg

price: 4,13 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-14
5900056012932 5900056012932 Kopernik
Kopernik Copernicus Classic Kopernik Copernicus Classic
theater waffle 40 g
61,00zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
9
Kopernik Copernicus Classic
5 5
5 4 Kopernik Copernicus Classic
expiry date 2027-07-31
4011800568016 4011800568016 Corny
Corny Corny Big cereal bar with Corny Corny Big cereal bar with
cranberries 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-18
5900102000142 5900102000142 Wawel
Wawel Danusia Wawel classic Wawel Danusia Wawel classic
stuffed chocolate dessert 38 g
97,89zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
30
Wawel Danusia Wawel classic
5 5
5 5 Wawel Danusia Wawel classic
expiry date 2027-05-30
5900394006556 5900394006556 Grześki
Grześki Divide chocolate wafer Grześki Divide chocolate wafer
without 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
Grześki Divide chocolate wafer
5 5
5 3 Grześki Divide chocolate wafer
expiry date 2027-01-31
5907471411906 5907471411906 dr Gerard
dr Gerard Dr. Gerard principals dr Gerard Dr. Gerard principals
coconut waffles with cream 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
dr Gerard Dr. Gerard principals
5 5
5 1 dr Gerard Dr. Gerard principals
expiry date 2027-02-19
5905999154084 5905999154084 Fiesta
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-07-15
5905999154060 5905999154060 Fiesta
Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy
w 50 g
39,80zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-28
5905082013090 5905082013090 Wolność
Wolność Freedom of marzipan bar Wolność Freedom of marzipan bar
chocolate 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
8
Wolność Freedom of marzipan bar
5 5
5 3 Wolność Freedom of marzipan bar
expiry date 2026-11-27
5900617047281 5900617047281 Sante
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-03-23
8584004042119 8584004042119 Góralki
Góralki Highlander chocolate Góralki Highlander chocolate
wafer with cocoa coating and filling 45 g
40,44zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
55
Góralki Highlander chocolate
5 5
5 2 Góralki Highlander chocolate
expiry date 2027-06-20
8584004042065 8584004042065 Góralki
Góralki Highlander coconut wafer Góralki Highlander coconut wafer
with cocoa coating with filling 45 g
44,22zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
Góralki Highlander coconut wafer
5 5
5 1 Góralki Highlander coconut wafer
expiry date 2027-05-04
8584004042089 8584004042089 Góralki
Góralki Highlander milk wafer Góralki Highlander milk wafer
coated with cocoa and stuffing 45 g
40,44zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
4
Góralki Highlander milk wafer
4 5
4.5 6 Góralki Highlander milk wafer
expiry date 2027-04-29
40144627 Knoppers
Knoppers Knoppers Peanut Milky Knoppers Knoppers Peanut Milky
peanut wafer 25 g
70,80zł/kg

price: 1,77 zł

PLN
1
20
Knoppers Knoppers Peanut Milky
5 5
5 2 Knoppers Knoppers Peanut Milky
expiry date 2027-07-01
40144665 Knoppers
Knoppers Knoppers Yogurt Milk and Knoppers Knoppers Yogurt Milk and
yogurt wafer 25 g
70,80zł/kg

price: 1,77 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-01
5906747176464 5906747176464 Kupiec
Kupiec Kupiec Dry flatbread wafers Kupiec Kupiec Dry flatbread wafers
with no added sugar 70 g
68,57zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
9
Kupiec Kupiec Dry flatbread wafers
5 5
5 1 Kupiec Kupiec Dry flatbread wafers
expiry date 2027-06-30
5900951311321 5900951311321 Mars
Mars Mars Bar with nougat filling, Mars Mars Bar with nougat filling,
covered with caramel and chocolate 51 g
70,39zł/kg

price: 3,59 zł

PLN
1
38
expiry date
2027-03-21
5907713374006 5907713374006 Me gusto
Me gusto Me Gusto Wafer with cocoa Me gusto Me Gusto Wafer with cocoa
and nut cream sweetened with BIO dates 30 g
156,33zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-02
5907713374013 5907713374013 Me gusto
Me gusto Me Gusto Wafer with Me gusto Me Gusto Wafer with
peanut cream and salt, no added sugar, BIO 30 g
156,33zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-15
5000159604819 5000159604819 Milky Way
Milky Way MilkyWay Batonik Milky Way MilkyWay Batonik
z mlecznej 21.5 g
133,81zł/kg

price: 2,81 zł

PLN
1
41
expiry date
2027-05-16
5900512904375 5900512904375 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-14
7613036699235 7613036699235 Princessa
Princessa Nestle Princessa intense Princessa Nestle Princessa intense
waffle with peanut cream 31 g
76,13zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
3
Princessa Nestle Princessa intense
5 5
5 2 Princessa Nestle Princessa intense
expiry date 2027-03-30
7622202314698 7622202314698 Prince Polo
Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
Classic XXL 45 g
57,56zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
37
expiry date
2027-02-16
7622210310361 7622210310361 Prince Polo
Prince Polo Prince Polo classic Prince Polo Prince Polo classic
Prince Polo Prince Polo classic
4 5
4.5 13 Prince Polo Prince Polo classic
expiry date 2027-05-18
8445291115903 8445291115903 Princessa
Princessa Princessa Longa Waffle Princessa Princessa Longa Waffle
chocolate layered with cocoa cream and covered with milk 40 g
58,25zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
5
Princessa Princessa Longa Waffle
3 5
3.5 2 Princessa Princessa Longa Waffle
expiry date 2027-03-30
8445291115828 8445291115828 Princessa
Princessa Princessa Longa Waffle Princessa Princessa Longa Waffle
chocolate layered with nut cream covered with milk 40 g
60,75zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
24
Princessa Princessa Longa Waffle
5 5
5 2 Princessa Princessa Longa Waffle
expiry date 2027-02-28
5900617015938 5900617015938 Sante
Sante Sante Crunchy A banana bar Sante Sante Crunchy A banana bar
filled with chocolate 40 g
56,25zł/kg

price: 2,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-20
5900617015976 5900617015976 Sante
Sante Sante Crunchy cereal bar Sante Sante Crunchy cereal bar
sauce muesli with dried plums sprinkled with vanilla 40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-04-03
5900617047304 5900617047304 Sante
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-03-31
5900617033840 5900617033840 Sante
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola with oatmeal chocolate 40 g
64,00zł/kg

price: 2,56 zł

PLN
1
31
expiry date
2026-11-28
5900617036377 5900617036377 Sante
Sante Sante RAW Banana and cocoa Sante Sante RAW Banana and cocoa
bar 35 g
72,00zł/kg

price: 2,52 zł

PLN
1
49
expiry date
2027-02-16
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante Sante RAW Nut bar with chia Sante Sante RAW Nut bar with chia
35 g
66,29zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-01-28
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante Sante RAW Nut bar with chia Sante Sante RAW Nut bar with chia
35 g
68,29zł/kg

price: 2,39 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-03-02
5900617034878 5900617034878 Sante
Sante Sante Smart Team cereal bar Sante Sante Smart Team cereal bar
25 g
79,60zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-04-20
5900951311505 5900951311505 Snickers
Snickers Snickers Bar with filling Snickers Snickers Bar with filling
and peanuts in caramel and chocolate 50 g
70,60zł/kg

price: 3,53 zł

PLN
1
25
Snickers Snickers Bar with filling
5 5
5 1 Snickers Snickers Bar with filling
expiry date 2027-06-13
5900951310973 5900951310973 Snickers
Snickers Snickers Bar with filling Snickers Snickers Bar with filling
and peanuts in caramel and chocolate 75 g
61,33zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
14
Snickers Snickers Bar with filling
5 5
5 1 Snickers Snickers Bar with filling
expiry date 2027-06-13
5902180640111 5902180640111 Sonko
Sonko Sonko Light wafers 3 grains Sonko Sonko Light wafers 3 grains
in milk chocolate 36 g
138,61zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-31
5902180630112 5902180630112 Sonko
Sonko Sonko Light wholemeal wafers Sonko Sonko Light wholemeal wafers
in dark chocolate 36 g
138,61zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-05-12
40144382 Knoppers
Knoppers Wafer knoppers Knoppers Wafer knoppers
Knoppers Wafer knoppers
5 5
5 2 Knoppers Wafer knoppers
expiry date 2027-01-11
5900102026302 5900102026302 Wawel
Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
chocolate with coconut filling 38 g
97,37zł/kg

price: 3,70 zł

PLN
1
12
Wawel Wawel Danusia Coconut
5 5
5 1 Wawel Wawel Danusia Coconut
expiry date 2027-03-30
5905436797010 5905436797010 Wisła
Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa
Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa
4 5
4 13 Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa
expiry date 2027-01-30
5905436797034 5905436797034 Wisła
Wisła Wisla Baton Sękacz nutty Wisła Wisla Baton Sękacz nutty
Wisła Wisla Baton Sękacz nutty
4 5
4 10 Wisła Wisla Baton Sękacz nutty
expiry date 2027-01-08
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland bah! Bakalland bah!
Bakalland bah!
5 5
5 3 Bakalland bah!
expiry date 2027-05-30
80761761 Kinder
Kinder bueno white baton Kinder bueno white baton
Kinder bueno white baton
4 5
4.5 7 Kinder bueno white baton
expiry date 2026-12-30
59025603 Pawełek
Pawełek cream bar Pawełek cream bar
Pawełek cream bar
5 5
5 7 Pawełek cream bar
expiry date 2027-05-26
59032328 Pawełek
Pawełek e wedel dessert advocat Pawełek e wedel dessert advocat
45 g
69,78zł/kg

price: 3,14 zł

PLN
1
46
Pawełek e wedel dessert advocat
4 5
4.5 17 Pawełek e wedel dessert advocat
expiry date 2027-05-09
59011194 Pawełek
Pawełek toffee bar Pawełek toffee bar
Pawełek toffee bar
4 5
4.5 5 Pawełek toffee bar
expiry date 2027-02-26
5900394006167 5900394006167 Grześki
Grześki wafer in chocolate Grześki wafer in chocolate
natural 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
Grześki wafer in chocolate
4 5
4.5 13 Grześki wafer in chocolate
expiry date 2027-06-30
5900394006570 5900394006570 Grześki
Grześki wafer layered with cocoa Grześki wafer layered with cocoa
cream 34 g
40,00zł/kg

price: 1,36 zł

PLN
1
67
Grześki wafer layered with cocoa
5 5
5 2 Grześki wafer layered with cocoa
expiry date 2027-07-30
5900352004266 5900352004266 Jutrzenka
Jutrzenka wafers | family with the Jutrzenka wafers | family with the
taste of coconut 180 g
24,72zł/kg

price: 4,45 zł

PLN
1
19
Jutrzenka wafers | family with the
4 5
4.5 11 Jutrzenka wafers | family with the
expiry date 2027-06-30
5900352006284 5900352006284 Jutrzenka
Jutrzenka wafers | family with the Jutrzenka wafers | family with the
taste of lemon 180 g
24,89zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
23
Jutrzenka wafers | family with the
5 5
5 7 Jutrzenka wafers | family with the
expiry date 2027-07-30
5900352000688 5900352000688 Jutrzenka
Jutrzenka wafers | family with the Jutrzenka wafers | family with the
taste of strawberry- cream 180 g
24,39zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
20
Jutrzenka wafers | family with the
4 5
4.5 9 Jutrzenka wafers | family with the
expiry date 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | family , cream wafers Jutrzenka | family , cream wafers
180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
Jutrzenka | family , cream wafers
4 5
4.5 8 Jutrzenka | family , cream wafers
expiry date 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | family , cream wafers Jutrzenka | family , cream wafers
180 g
23,94zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
15
Jutrzenka | family , cream wafers
4 5
4.5 8 Jutrzenka | family , cream wafers
expiry date 2027-08-30
5900352001555 5900352001555 Jutrzenka
Jutrzenka | family cocoa wafers Jutrzenka | family cocoa wafers
Jutrzenka | family cocoa wafers
5 5
5 6 Jutrzenka | family cocoa wafers
expiry date 2027-07-30
5900352002514 5900352002514 Jutrzenka
Jutrzenka | family peanut wafers Jutrzenka | family peanut wafers
Jutrzenka | family peanut wafers
4 5
4.5 14 Jutrzenka | family peanut wafers
expiry date 2027-08-30
5900352000480 5900352000480 Jutrzenka
Jutrzenka | family wafers cocoa Jutrzenka | family wafers cocoa
- cream 180 g
26,06zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
9
Jutrzenka | family wafers cocoa
4 5
4.5 10 Jutrzenka | family wafers cocoa
expiry date 2027-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5