Products

 

Decorative boxes of chocolates or candy inside.

marka:
4014400923735 4014400923735 Merci
Merci Merci
expiry date
2027-01-01
7613034944849 7613034944849 Nestle
Nestle After Eight chocolates Nestle After Eight chocolates
dessert filled with mint flavor 200 g 200 g
86,90zł/kg

price: 17,38 zł

PLN
1
2
Nestle After Eight chocolates
5 5
5 4 Nestle After Eight chocolates
expiry date 2027-02-28
5425007880403 5425007880403 BELVAS
BELVAS Belvas Belgian chocolate BELVAS Belvas Belgian chocolate
BIO
Belvas Belgian chocolate heart with caramel and sea salt Gluten-free Fair Trade BIO Belvas Belgian chocolate heart with caramel and sea salt Gluten-free Fair Trade BIO
Trade BIO heart with caramel and sea salt Gluten-free Fair 100 g
265,70zł/kg

price: 26,57 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-05
5901588400280 5901588400280 Wedel
Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
in dark chocolate 340 g
57,03zł/kg

price: 19,39 zł

PLN
1
44
Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
4 5
4.5 12 Wedel E. Wedel Vanilla marshmallow
expiry date 2027-04-20
8003340093000 8003340093000 Lindt
Lindt Lindt Lindor Milk Milk Lindt Lindt Lindor Milk Milk
chocolate pralines with filling 200 g
198,10zł/kg

price: 39,62 zł

PLN
1
4
Lindt Lindt Lindor Milk Milk
5 5
5 1 Lindt Lindt Lindor Milk Milk
expiry date 2027-07-31
4014400901412 4014400901412 Merci
Merci Merci A collection of Merci Merci A collection of
dessert chocolates 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-01
5900353618264 5900353618264 Mieszko
Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
alcohol Classic Chocolates stuffed with cherries in 142 g
133,73zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
10
Mieszko Mieszko Cherrissimo
5 5
5 2 Mieszko Mieszko Cherrissimo
expiry date 2027-07-30
5900353618288 5900353618288 Mieszko
Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
Classic Pralines with cherry in alcohol 285 g
113,12zł/kg

price: 32,24 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-31
5900353615683 5900353615683 Mieszko
Mieszko Mieszko Liquor whiskey Mieszko Mieszko Liquor whiskey
flavored 180 g
102,22zł/kg

price: 18,40 zł

PLN
1
3
Mieszko Mieszko Liquor whiskey
4 5
4 1 Mieszko Mieszko Liquor whiskey
expiry date 2027-02-28
5900353615690 5900353615690 Mieszko
Mieszko Mieszko Liquors flavored Mieszko Mieszko Liquors flavored
with brandy 180 g
102,22zł/kg

price: 18,40 zł

PLN
1
4
Mieszko Mieszko Liquors flavored
4 5
4.5 2 Mieszko Mieszko Liquors flavored
expiry date 2027-02-28
5900189000516 5900189000516 Solidarność
Solidarność Nałęczowska plum Solidarność Nałęczowska plum
and chocolate 350 g
112,94zł/kg

price: 39,53 zł

PLN
1
2
Solidarność Nałęczowska plum
4 5
4.5 11 Solidarność Nałęczowska plum
expiry date 2027-06-30
4014400400007 4014400400007 Toffifee
Toffifee Toffifee chocolate box Toffifee Toffifee chocolate box
Toffifee Toffifee chocolate box
5 5
5 5 Toffifee Toffifee chocolate box
expiry date 2027-04-01
5900102012145 5900102012145 Wawel
Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
Wawel White Castle trivia
5 5
5 1 Wawel White Castle trivia
expiry date 2027-02-28
4014400901405 4014400901405 Merci
Merci blue box of chocolates Merci blue box of chocolates
expiry date
2027-03-01
4014400901191 4014400901191 Merci
Merci bomboniera Merci bomboniera
Merci bomboniera
5 5
5 4 Merci bomboniera
expiry date 2027-01-01
4014400917956 4014400917956 Merci
Merci bomboniera Finest Selection Merci bomboniera Finest Selection
expiry date
2027-04-01
5901588056302 5901588056302 Wedel
Wedel bomboniera barrel warming Wedel bomboniera barrel warming
pleasure 200g 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
Wedel bomboniera barrel warming
4 5
4.5 8 Wedel bomboniera barrel warming
expiry date 2027-02-06
5900189003609 5900189003609 Solidarność
Solidarność cherries in liqueur Solidarność cherries in liqueur
chocolates 200 g
128,10zł/kg

price: 25,62 zł

PLN
1
2
Solidarność cherries in liqueur
4 5
4.5 2 Solidarność cherries in liqueur
expiry date 2027-04-30
8000500023976 8000500023976 Ferrero
Ferrero raffaello bomboniera Ferrero raffaello bomboniera
150 g
121,13zł/kg

price: 18,17 zł

PLN
1
16
Ferrero raffaello bomboniera
4 5
4 4 Ferrero raffaello bomboniera
expiry date 2027-03-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5