bomboniera Finest Selection

Merci 4 rodzaje czekoladek z migdałami Orzechowo-migdałowa, Biała z migdałami i chrupkami, Mleczna z migdałowym nugatem, Deserowa mleczna z migdałami i orzechami
bomboniera Finest Selectionbomboniera Finest Selection
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-01

pojemność

cena za kilogram

105,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400917956

4014400917956

price: 26,49 zł

26.49 PLN 2027-04-01 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, migdały, orzechy laskowe (6,3 %), śmietanka w proszku, laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, mąka ryżowa, emulgator: lecytyny (z soi), syrop glukozowy, miód, białko pszenne, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), sól, słód pszenny, aromaty, białko jaja kurzego, skrobia ziemniaczana, olej słonecznikowy, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32 %, Czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 45 %
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2378 kJ/571 kcal
Tłuszcz37,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19,0 g
Węglowodany47,2 g
w tym cukry44,5 g
Białko9,6 g
Sól0,22 g

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
4 rodzaje czekoladek z migdałami Orzechowo-migdałowa, Biała z migdałami i chrupkami, Mleczna z migdałowym nugatem, Deserowa mleczna z migdałami i orzechami
brand:merci
Legally regulated product name:Mieszanka czekoladek z migdałami (6,7 %) i innymi chrupiącymi składnikami.
Storage:Chronić przed ciepłem!
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
Merci bomboniera Merci bomboniera
expiry date 2027-01-01
Merci blue box of chocolates Merci blue box of chocolates
expiry date
2027-03-01
Merci Merci A collection of Merci Merci A collection of
dessert chocolates 250 g
105,96zł/kg

price: 26,49 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-01
Ferrero raffaello bomboniera Ferrero raffaello bomboniera
150 g
121,13zł/kg

price: 18,17 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-03-13
Toffifee Toffifee chocolate box Toffifee Toffifee chocolate box
expiry date 2027-04-01
Wedel bomboniera barrel warming Wedel bomboniera barrel warming
pleasure 200g 200 g
139,95zł/kg

price: 27,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-02-06
Solidarność Nałęczowska plum Solidarność Nałęczowska plum
and chocolate 350 g
112,94zł/kg

price: 39,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Solidarność cherries in liqueur Solidarność cherries in liqueur
chocolates 200 g
128,10zł/kg

price: 25,62 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Merci Merci
100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-01
Merci Merci
100 g
98,10zł/kg

price: 9,81 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-01
Merci creamy chocolate Merci creamy chocolate
expiry date
2027-02-01
Merci Merci
expiry date
2027-01-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5