eucalyptus mint candies

Halls
55
Okeucalyptus mint candies
55
W sam razeucalyptus mint candies
52eucalyptus mint candies
Cukierki o smaku mentolowo-eukaliptusowym.
eucalyptus mint candieseucalyptus mint candies
data przydatności

expiry date:

2028-06-17

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985081

price: 2,34 zł

2.34 PLN 2028-06-17 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1651 kJ
388 kcal
Tłuszcz<0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany97.00 g
Cukry ogółem77.00 g
Białko<0.10 g
Równoważna zawartość soli0.03 g

Cukierki o smaku mentolowo-eukaliptusowym.
brand:Halls
Legally regulated product name:Cukierki o smaku mentolowo-eukaliptusowym.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:33:30Ok
  • Sebastian , 2025-08-21 10:33:25W sam raz



Werthers Original candy Werthers Original candy
expiry date
2027-07-30
Halls sweet currant Halls sweet currant
33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-04
Halls Sweet honey and lemon Halls Sweet honey and lemon
33 g
67,88zł/kg

price: 2,24 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-02-19
Halls candy extra strong Halls candy extra strong
33 g
68,79zł/kg

price: 2,27 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-12-14
Werthers Original candy Werthers Original candy
expiry date 2027-09-30
Wawel trivia castle candy in Wawel trivia castle candy in
chocolate 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-25
Nimm2 stuffed with orange and Nimm2 stuffed with orange and
lemon candies fortified with vitamins 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5