cherry compote

Hektor
51cherry compote
cherry compotecherry compote
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

14,39 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001120

5904747001120

price: 10,36 zł

buy 8 szt. for 10.21 zł/szt
10.36 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik Pitted Cherries Farmer Rolnik Pitted Cherries Farmer
    720 ml
    24,99zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-12-31
    Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
    900 g
    15,08zł/kg

    price: 13,57 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
    900 g
    11,58zł/kg

    price: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
    900 g
    9,99zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
    900 g
    16,16zł/kg

    price: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
    900 g
    12,04zł/kg

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-08-30
    Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
    270 g
    15,48zł/kg

    price: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    cucumbers Canned 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
    890 g
    8,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
    460 g
    13,02zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Hektor puree with pickled Hektor Hektor puree with pickled
    cucumbers chips 300 g
    14,00zł/kg

    price: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Honey canned carrot Hektor Honey canned carrot
    460 g
    10,28zł/kg

    price: 4,73 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5