bouillon cubes ( 6 cubes ) vegetable

Winiary
53bouillon cubes ( 6 cubes ) vegetable
bouillon cubes ( 6 cubes ) vegetablebouillon cubes ( 6 cubes ) vegetable
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

61,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085007411

5900085007411

price: 3,71 zł

3.71 PLN 2027-02-28 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
*RWS=Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 30 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
**po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
odpowiedni dla wegetarian
brand:Winiary
Legally regulated product name:Bulion warzywny.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kucharek Kucharek vegetable broth Kucharek Kucharek vegetable broth
    expiry date 2027-04-30
    Winiary Winiary broth in beef Winiary Winiary broth in beef
    cubes (6 cubes) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Winiary bouillon cubes gravy 6 Winiary bouillon cubes gravy 6
    Kostak meat 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-30
    Knorr Knorr Chicken broth Knorr Knorr Chicken broth
    expiry date
    2027-08-30
    Winiary Winiary 12 Vegetable broth Winiary Winiary 12 Vegetable broth
    cubes 120 g
    43,58zł/kg

    price: 5,23 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-28
    Winiary Winiary Vegetable broth Winiary Winiary Vegetable broth
    160 g
    49,94zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-07-30
    Bulion 120g vegetarian broth Bulion 120g vegetarian broth
    120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-18
    Winiary bouillon cubes 12 cubes Winiary bouillon cubes 12 cubes
    beef broth 120 g
    56,58zł/kg

    price: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-03-30
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
    71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5