Products

 

Chocolate is prepared from cocoa liquor, cocoa fat and sweeteners. It must contain not less than 35% cocoa solids. Cocoa seeds were already used by the Maya - the production of the drink, which could afford only the richest.

marka:
rodzaj:
4014400914276 4014400914276 Merci
Merci Merci
100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-01
4014400914269 4014400914269 Merci
Merci Merci
100 g
98,10zł/kg

price: 9,81 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-01
4044889000078 4044889000078 VIVANI
VIVANI VIVANI
VIVANI
2 5
2 1 VIVANI
expiry date 2026-12-30
8009004901261 8009004901261 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero
100 g
289,00zł/kg

price: 28,90 zł

PLN
1
2
Alce Nero
4 5
4 1 Alce Nero
expiry date 2028-04-13
8009004811812 8009004811812 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Bitter tablet Alce Nero Alce Nero Bitter tablet
100% Bio Cocoa 50 g
366,60zł/kg

price: 18,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-29
5901806003002 5901806003002 Alpinella
Alpinella Alpinella bittersweet Alpinella Alpinella bittersweet
chocolate 90 g
79,89zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
Alpinella Alpinella bittersweet
5 5
5 3 Alpinella Alpinella bittersweet
expiry date 2027-05-30
4044889002171 4044889002171 VIVANI
VIVANI CHEQUE . VIVANI CHEQUE .
100 g
154,50zł/kg

price: 15,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-01
7622200007332 7622200007332 Milka
Milka Chocolate Strawberry Milka Chocolate Strawberry
- Yogurt 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
10
Milka Chocolate Strawberry
4 5
4.5 7 Milka Chocolate Strawberry
expiry date 2027-08-08
5902565214968 5902565214968 Cocoa
Cocoa CoCoa Chocolate with berries Cocoa CoCoa Chocolate with berries
and MCT oil, no added sugar, gluten-free keto BIO 40 g
424,75zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-28
5902565214944 5902565214944 Cocoa
Cocoa Cocoa Keto Chocolate with Cocoa Cocoa Keto Chocolate with
MCT oil without added BIO sugar 40 g
390,75zł/kg

price: 15,63 zł

PLN
1
2
Cocoa Cocoa Keto Chocolate with
5 5
5 1 Cocoa Cocoa Keto Chocolate with
expiry date 2026-10-28
5908268768098 5908268768098 Cocoa
Cocoa Cocoa Turkish mulberry in Cocoa Cocoa Turkish mulberry in
raw organic chocolate 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
Cocoa Cocoa Turkish mulberry in
5 5
5 2 Cocoa Cocoa Turkish mulberry in
expiry date 2027-04-27
5901588018195 5901588018195 Wedel
Wedel E. Wedel Chocolate dark Wedel E. Wedel Chocolate dark
bitter 80% 80 g
127,63zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
6
Wedel E. Wedel Chocolate dark
4 5
4.5 9 Wedel E. Wedel Chocolate dark
expiry date 2027-12-14
5901588026374 5901588026374 Wedel
Wedel E. Wedel Czekotubka Wedel E. Wedel Czekotubka
Chocolate cream 50 g
111,20zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-24
5900352013305 5900352013305 Goplana
Goplana Goplana Czekolada mleczna Goplana Goplana Czekolada mleczna
90 g
60,22zł/kg

price: 5,42 zł

PLN
1
116
expiry date
2027-08-30
5908268768203 5908268768203 Cocoa
Cocoa Inca berries in raw Cocoa Inca berries in raw
chocolate bio 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
Cocoa Inca berries in raw
5 5
5 1 Cocoa Inca berries in raw
expiry date 2026-12-16
5901716993967 5901716993967 Kruger
Kruger Kruger Orange-clove Kruger Kruger Orange-clove
drinking chocolate 220 g
71,36zł/kg

price: 15,70 zł

PLN
1
2
Kruger Kruger Orange-clove
4 5
4 1 Kruger Kruger Orange-clove
expiry date 2028-01-01
4010139181057 4010139181057 Meybona
Meybona Meybona Bitter chocolate Meybona Meybona Bitter chocolate
with crushed espresso beans BIO 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-01
4010139186021 4010139186021 Meybona
Meybona Meybona Milk chocolate Meybona Meybona Milk chocolate
with cappuccino BIO filling 100 g
155,10zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
4010139185000 4010139185000 Meybona
Meybona Meybona Milk chocolate Meybona Meybona Milk chocolate
with coconut flakes BIO 100 g
192,10zł/kg

price: 19,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-01
4010139185017 4010139185017 Meybona
Meybona Meybona Milk chocolate Meybona Meybona Milk chocolate
with pieces of caramel and BIO salt from Pakistan 100 g
183,70zł/kg

price: 18,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-30
4010139181064 4010139181064 Meybona
Meybona Meybona dark chocolate Meybona Meybona dark chocolate
with pieces of freeze-dried strawberries BIO 100 g
192,10zł/kg

price: 19,21 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
4010139182009 4010139182009 Meybona
Meybona Meybona white chocolate Meybona Meybona white chocolate
BIO 100 g
194,30zł/kg

price: 19,43 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-30
5900353644683 5900353644683 Mieszko
Mieszko Mieszko chocolates Mieszko Mieszko chocolates
Marzipan Marzipan original 260 g
43,62zł/kg

price: 11,34 zł

PLN
1
7
Mieszko Mieszko chocolates
5 5
5 2 Mieszko Mieszko chocolates
expiry date 2027-04-30
7622202266003 7622202266003 Milka
Milka Milka Biała czekolada Milka Milka Biała czekolada
90 g
72,00zł/kg

price: 6,48 zł

PLN
1
3
Milka Milka Biała czekolada
5 5
5 1 Milka Milka Biała czekolada
expiry date 2027-05-05
7622202266003 7622202266003 Milka
Milka Milka Biała czekolada Milka Milka Biała czekolada
90 g
75,56zł/kg

price: 6,80 zł

PLN
1
20
Milka Milka Biała czekolada
5 5
5 1 Milka Milka Biała czekolada
expiry date 2027-08-13
4025700001450 4025700001450 Milka
Milka Milka Chocolate Yogurt Milka Milka Chocolate Yogurt
Milka Milka Chocolate Yogurt
4 5
4.5 5 Milka Milka Chocolate Yogurt
expiry date 2027-06-10
7622200009084 7622200009084 Milka
Milka Milka Chocolate biscuit and Milka Milka Chocolate biscuit and
cake 300 g
63,30zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
3
Milka Milka Chocolate biscuit and
5 5
5 1 Milka Milka Chocolate biscuit and
expiry date 2027-03-23
7622202262463 7622202262463 Milka
Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
Milka Milka Czekolada mleczna
5 5
5 2 Milka Milka Czekolada mleczna
expiry date 2027-06-24
7622202262463 7622202262463 Milka
Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
90 g
73,22zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
46
Milka Milka Czekolada mleczna
5 5
5 2 Milka Milka Czekolada mleczna
expiry date 2027-08-10
7622202262524 7622202262524 Milka
Milka Milka Happy Cow Czekolada Milka Milka Happy Cow Czekolada
mleczna 90 g
74,89zł/kg

price: 6,74 zł

PLN
1
9
Milka Milka Happy Cow Czekolada
5 5
5 2 Milka Milka Happy Cow Czekolada
expiry date 2027-07-11
7622210240200 7622210240200 Milka
Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
Milka Milka Oreo
5 5
5 1 Milka Milka Oreo
expiry date 2027-02-23
7622210826053 7622210826053 Milka
Milka Milka Oreo Chocolate cocoa Milka Milka Oreo Chocolate cocoa
milk chocolate biscuits and milk filling with vanilla flavor on 92 g
69,67zł/kg

price: 6,41 zł

PLN
1
13
Milka Milka Oreo Chocolate cocoa
5 5
5 2 Milka Milka Oreo Chocolate cocoa
expiry date 2027-01-09
7622202264245 7622202264245 Milka
Milka Milka Raisin & Nut Czekolada Milka Milka Raisin & Nut Czekolada
Milka Milka Raisin & Nut Czekolada
5 5
5 2 Milka Milka Raisin & Nut Czekolada
expiry date 2027-02-02
7622210369543 7622210369543 Milka
Milka Milka White Bubbly aerated Milka Milka White Bubbly aerated
milk chocolate with white chocolate 95 g
68,11zł/kg

price: 6,47 zł

PLN
1
62
Milka Milka White Bubbly aerated
5 5
5 3 Milka Milka White Bubbly aerated
expiry date 2027-07-14
7622210369444 7622210369444 Milka
Milka Milka milk chocolate with Milka Milka milk chocolate with
Alpine milk in the middle of aerated Bubbly 90 g
75,33zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
3
Milka Milka milk chocolate with
4 5
4.5 2 Milka Milka milk chocolate with
expiry date 2027-07-02
4000417018007 4000417018007 Ritter
Ritter Ritter Sport Alpine milk Ritter Ritter Sport Alpine milk
chocolate 100 g
89,90zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
11
Ritter Ritter Sport Alpine milk
5 5
5 1 Ritter Ritter Sport Alpine milk
expiry date 2027-04-29
4000417708007 4000417708007 Ritter
Ritter Ritter Sport Dessert Ritter Ritter Sport Dessert
chocolate with whole almonds 100 g
96,50zł/kg

price: 9,65 zł

PLN
1
7
Ritter Ritter Sport Dessert
5 5
5 1 Ritter Ritter Sport Dessert
expiry date 2027-03-19
4000417703002 4000417703002 Ritter
Ritter Ritter Sport Milk chocolate Ritter Ritter Sport Milk chocolate
with whole almonds 100 g
96,70zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-19
5907713371906 5907713371906 Super Fudgio
Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio
Chocolate sweetened with dates gluten-free BIO 80 g
332,63zł/kg

price: 26,61 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-02
4044889004106 4044889004106 VIVANI
VIVANI Vivani Dark Chocolate 100% VIVANI Vivani Dark Chocolate 100%
Organic Cocoa 80 g
280,25zł/kg

price: 22,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
5900102028320 5900102028320 Wawel
Wawel Wawel Chocolate with mint Wawel Wawel Chocolate with mint
filling 90 g
81,78zł/kg

price: 7,36 zł

PLN
1
2
Wawel Wawel Chocolate with mint
5 5
5 1 Wawel Wawel Chocolate with mint
expiry date 2027-02-26
5900102026302 5900102026302 Wawel
Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
chocolate with coconut filling 38 g
97,37zł/kg

price: 3,70 zł

PLN
1
12
Wawel Wawel Danusia Coconut
5 5
5 1 Wawel Wawel Danusia Coconut
expiry date 2027-03-30
5900102028481 5900102028481 Wawel
Wawel Wawel Dark chocolate 64% Wawel Wawel Dark chocolate 64%
cocoa 90 g
95,44zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
23
Wawel Wawel Dark chocolate 64%
5 5
5 1 Wawel Wawel Dark chocolate 64%
expiry date 2028-01-30
5900102028368 5900102028368 Wawel
Wawel Wawel Fudge Milk chocolate Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
filled 90 g
79,67zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
16
Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
5 5
5 3 Wawel Wawel Fudge Milk chocolate
expiry date 2027-03-30
5900102025480 5900102025480 Wawel
Wawel Wawel Milk chocolate Wawel Wawel Milk chocolate
Wawel Wawel Milk chocolate
5 5
5 1 Wawel Wawel Milk chocolate
expiry date 2027-01-31
5901588401379 5901588401379 Wedel
Wedel Wedel Dark chocolate with Wedel Wedel Dark chocolate with
chocolate filling 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-07
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Wedel Fabulous Milk Wedel Wedel Fabulous Milk
Chocolate stuffed with wafers and peanuts 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
Wedel Wedel Fabulous Milk
5 5
5 3 Wedel Wedel Fabulous Milk
expiry date 2027-03-31
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Wedel Fabulous Milk Wedel Wedel Fabulous Milk
Chocolate stuffed with wafers and peanuts 100 g
79,80zł/kg

price: 7,98 zł

PLN
1
8
Wedel Wedel Fabulous Milk
5 5
5 3 Wedel Wedel Fabulous Milk
expiry date 2027-05-07
5901588401386 5901588401386 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
chocolate filling 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-05-07
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
raspberry filling 100 g
78,20zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
4
Wedel Wedel Milk chocolate with
4 5
4.5 3 Wedel Wedel Milk chocolate with
expiry date 2027-02-04
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
raspberry filling 100 g
82,10zł/kg

price: 8,21 zł

PLN
1
6
Wedel Wedel Milk chocolate with
4 5
4.5 3 Wedel Wedel Milk chocolate with
expiry date 2027-05-12
5901588017945 5901588017945 Wedel
Wedel Wedel Strawberry Bitter Wedel Wedel Strawberry Bitter
Chocolate 100 g
78,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
Wedel Wedel Strawberry Bitter
5 5
5 1 Wedel Wedel Strawberry Bitter
expiry date 2027-04-26
5901588027005 5901588027005 Wedel
Wedel Wedel Strongly milk Wedel Wedel Strongly milk
chocolate with hazelnuts 80 g
97,38zł/kg

price: 7,79 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-16
5901588018768 5901588018768 Wedel
Wedel Wedel classic dark chocolate Wedel Wedel classic dark chocolate
64% 90 g
104,22zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
6
Wedel Wedel classic dark chocolate
5 5
5 3 Wedel Wedel classic dark chocolate
expiry date 2027-06-19
5901588018775 5901588018775 Wedel
Wedel Wedel classic milk chocolate Wedel Wedel classic milk chocolate
Wedel Wedel classic milk chocolate
5 5
5 4 Wedel Wedel classic milk chocolate
expiry date 2027-10-23
5901588018713 5901588018713 Wedel
Wedel Wedel white chocolate Wedel Wedel white chocolate
80 g
84,38zł/kg

price: 6,75 zł

PLN
1
11
Wedel Wedel white chocolate
2 5
2 1 Wedel Wedel white chocolate
expiry date 2027-06-21
5900352004891 5900352004891 Goplana
Goplana bittersweet chocolate Goplana bittersweet chocolate
90 g
62,78zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date
2028-02-28
7622300719654 7622300719654 Milka
Milka caramel milk chocolate with Milka caramel milk chocolate with
caramel nadzienim 100 g
64,20zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
8
Milka caramel milk chocolate with
4 5
4.5 10 Milka caramel milk chocolate with
expiry date 2027-01-27
4000607851001 4000607851001 Schogetten
Schogetten chocolate Orzechowo Schogetten chocolate Orzechowo
Schogetten chocolate Orzechowo
5 5
5 5 Schogetten chocolate Orzechowo
expiry date 2026-12-31
5901588016436 5901588016436 Wedel
Wedel chocolate toffee Wedel chocolate toffee
Wedel chocolate toffee
5 5
5 2 Wedel chocolate toffee
expiry date 2027-01-14
4014400914245 4014400914245 Merci
Merci creamy chocolate Merci creamy chocolate
expiry date
2027-02-01
5901588016443 5901588016443 Wedel
Wedel e chocolate filled with Wedel e chocolate filled with
strawberry milk 100 g
78,40zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
38
Wedel e chocolate filled with
4 5
4.5 9 Wedel e chocolate filled with
expiry date 2027-04-02
7622210078100 7622210078100 Milka
Milka for you oreo milk chocolate Milka for you oreo milk chocolate
with vanilla cream and crushed Oreo cookie pieces 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
13
Milka for you oreo milk chocolate
5 5
5 8 Milka for you oreo milk chocolate
expiry date 2027-02-09
7622300530518 7622300530518 Milka
Milka milk chocolate with a milky Milka milk chocolate with a milky
filling with the taste of raspberry 100 g
64,70zł/kg

price: 6,47 zł

PLN
1
20
Milka milk chocolate with a milky
4 5
4 5 Milka milk chocolate with a milky
expiry date 2027-01-19
8009004901117 8009004901117 Alce Nero
Alce Nero milk chocolate with nuts Alce Nero milk chocolate with nuts
bio 100 g
224,00zł/kg

price: 22,40 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-12
5903189076314 5903189076314 Alpen Gold
Alpen Gold nussbeisser milk Alpen Gold nussbeisser milk
chocolate with whole hazelnuts 100 g
77,50zł/kg

price: 7,75 zł

PLN
1
11
Alpen Gold nussbeisser milk
4 5
4.5 13 Alpen Gold nussbeisser milk
expiry date 2027-05-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5