white rice round ecological

Bio Planet

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
white rice round ecologicalwhite rice round ecological
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

18,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662439

5907814662439

price: 9,29 zł

9.29 PLN 2027-02-10 NewCondition

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
brand:Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free white basmati rice 500 g
23,76zł/kg

price: 11,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
white jasmine rice BIO 500 g
21,44zł/kg

price: 10,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Bio Planet Bio Planet round brown Bio Planet Bio Planet round brown
rice BIO 500 g
22,48zł/kg

price: 11,24 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-12
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free long grain white rice 500 g
18,44zł/kg

price: 9,22 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-28
Bio Planet Bio Planet Rice Arborio Bio Planet Bio Planet Rice Arborio
risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-10
Melvit Instant rice flakes Melvit Instant rice flakes
500 g
15,68zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-01-28
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
basmati rice 500 g
26,72zł/kg

price: 13,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-28
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet Californian Bio Planet Bio Planet Californian
Prunes without seeds, dried gluten-free BIO 400 g
85,53zł/kg

price: 34,21 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5