Products

 
5900344018134 5900344018134 Lisner
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 280 g
40,79zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
2
Lisner Herring fillets in dill
4 5
4 18 Lisner Herring fillets in dill
expiry date 2026-11-11
5900344018738 5900344018738 Lisner
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 170 g
46,12zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-20
5900344403725 5900344403725 Lisner
Lisner Lisner Herring at once in Lisner Lisner Herring at once in
dill sauce 100 g
45,10zł/kg

price: 4,51 zł

PLN
1
7
Lisner Lisner Herring at once in
4 5
4.5 9 Lisner Lisner Herring at once in
expiry date 2026-11-06
5900344030129 5900344030129 Lisner
Lisner Lisner śledzik na raz Lisner Lisner śledzik na raz
kurki 100 g
44,90zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner śledzik na raz
5 5
5 2 Lisner Lisner śledzik na raz
expiry date 2026-11-01
5900344009293 5900344009293 Lisner
Lisner Lisner śledź w sosie Lisner Lisner śledź w sosie
kurkowym 280 g
40,00zł/kg

price: 11,20 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner śledź w sosie
2 5
2 1 Lisner Lisner śledź w sosie
expiry date 2026-10-30
5901069005348 5901069005348 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmon Ustka Fish in Łosoś Ustka Salmon Ustka Fish in
Greek style 250 g
42,28zł/kg

price: 10,57 zł

PLN
1
15
Łosoś Ustka Salmon Ustka Fish in
4 5
4 2 Łosoś Ustka Salmon Ustka Fish in
expiry date 2026-12-31
5902353028128 5902353028128 Seko
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

price: 15,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-19
5902353003248 5902353003248 Seko
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date
2026-11-28
5902353026933 5902353026933 Seko
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
Seko Seko Ryba po grecku
5 5
5 1 Seko Seko Ryba po grecku
expiry date 2026-10-24
5900344018141 5900344018141 Lisner
Lisner herring fillets in mustard Lisner herring fillets in mustard
sauce 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
Lisner herring fillets in mustard
3 5
3.5 9 Lisner herring fillets in mustard
expiry date 2026-10-25
5900344018110 5900344018110 Lisner
Lisner herring in cream sauce Lisner herring in cream sauce
300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
Lisner herring in cream sauce
3 5
3.5 9 Lisner herring in cream sauce
expiry date 2026-11-07
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
Lisner herring in yogurt sauce
3 5
3 3 Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-05
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
300 g
40,10zł/kg

price: 12,03 zł

PLN
1
2
Lisner herring in yogurt sauce
3 5
3 3 Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5