rubbed marjoram

Prymat
55
bardzo aromatycznyrubbed marjoram
48rubbed marjoram
Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
rubbed marjoramrubbed marjoram
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

248,75 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000543

5901135000543

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Majeranek suszony.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2017-10-10 21:56:17bardzo aromatyczny



Prymat The primacy of Oregano Prymat The primacy of Oregano
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2029-07-30
Cykoria Chicory Aromatic Kitchen Cykoria Chicory Aromatic Kitchen
Dried bay leaf 8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-06-30
Cykoria Chicory dried marjoram Cykoria Chicory dried marjoram
large package XXL 80 g
56,50zł/kg

price: 4,52 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Cykoria Chicory Dried marjoram Cykoria Chicory Dried marjoram
10 g
127,00zł/kg

price: 1,27 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-30
Kamis Kamis Dried marjoram Kamis Kamis Dried marjoram
7 g
395,71zł/kg

price: 2,77 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-02-07
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
with the provision on the reverse 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat garlic salt Prymat garlic salt
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
pepper ) minced 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Prymat nitrite salt Prymat nitrite salt
50 g
47,40zł/kg

price: 2,37 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-09-30
Prymat allspice Prymat allspice
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5