Knorr jest bardzo popularną na rynku polskim marką, oferującą między innymi zupki i dania w proszku. Kupisz u nas także wiele innych produktów, jak na przykład przyprawy uniwersalne i kostki bulionowe. Knorr podsuwa konsumentom liczne pomysły na szybki obiad czy przekąskę. Zamów w naszym sklepie internetowym na dowolny adres a Polsce, a także do Unii Europejskiej. Na dostawę w Polsce możesz czekać nawet jedynie 24 godziny, a za granicę - około 2-3 dni. Na terenie Polski - bezpłatna dostawa przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
8710522946916 8710522946916 Knorr
REDUCED PRICE -10%
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
45 g
83,56zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
14
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
expiry date 2026-11-30
8712100867620 8712100867620 Knorr
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
Knorr Hot cup of soup powdered
5 5
5 9 Knorr Hot cup of soup powdered
expiry date 2027-05-30
8712100867118 8712100867118 Knorr
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
Knorr Knorr A hot cup of powdered
4 5
4 10 Knorr Knorr A hot cup of powdered
expiry date 2027-05-30
8712100867866 8712100867866 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr A hot mug of powdered
5 5
5 11 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-06-30
8712100868689 8712100868689 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
Knorr Knorr A hot mug of powdered
5 5
5 10 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-01-31
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
Knorr Knorr A hot mug of powdered
4 5
4.5 8 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
110,59zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr A hot mug of powdered
4 5
4.5 8 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-08-30
8710522996485 8710522996485 Knorr
Knorr Knorr Fix For Chinese dishes Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
37 g
112,97zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
expiry date 2027-10-30
8710522989043 8710522989043 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
cheeses with broccoli 39 g
107,18zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
17
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
expiry date 2027-10-30
8710522991015 8710522991015 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Bolognese 41 g
102,44zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-30
8710522991954 8710522991954 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Carbonara 38 g
110,00zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Fix Spaghetti
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti
expiry date 2026-12-30
8718114711188 8718114711188 Knorr
Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
soup 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
8712100868214 8712100868214 Knorr
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
5 5
5 6 Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
expiry date 2026-12-30
8712100868306 8712100868306 Knorr
Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
croutons 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
21
Knorr Knorr Hot cup cheese and
4 5
4.5 7 Knorr Knorr Hot cup cheese and
expiry date 2027-05-30
8714100666883 8714100666883 Knorr
Knorr Knorr Mild tomato noodles Knorr Knorr Mild tomato noodles
65 g
46,00zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
26
expiry date
2027-01-30
8714100666630 8714100666630 Knorr
Knorr Knorr Noodles Roasted Knorr Knorr Noodles Roasted
Chicken Soup-instant dish 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
20
Knorr Knorr Noodles Roasted
5 5
5 2 Knorr Knorr Noodles Roasted
expiry date 2027-03-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
Knorr Knorr Puree dish Bacon with
5 5
5 2 Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-06-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
onion 51 g
105,49zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Puree dish Bacon with
5 5
5 2 Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-08-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Spicy tomato noodles Knorr Knorr Spicy tomato noodles
expiry date
2027-01-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Spicy tomato noodles Knorr Knorr Spicy tomato noodles
63 g
48,41zł/kg

price: 3,05 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-02-28
8712100867316 8712100867316 Knorr
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
Knorr a hot cup of soup powdered
5 5
5 9 Knorr a hot cup of soup powdered
expiry date 2027-02-28
8714100666838 8714100666838 Knorr
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
Knorr nudle soup powdered cheese
4 5
4.5 4 Knorr nudle soup powdered cheese
expiry date 2027-05-30
 
5900300543663 5900300543663 Knorr
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
8711200354344 8711200354344 Knorr
Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
Knorr Knorr Beef broth
5 5
5 2 Knorr Knorr Beef broth
expiry date 2027-09-30
8711200355020 8711200355020 Knorr
Knorr Knorr Chicken broth Knorr Knorr Chicken broth
expiry date
2027-08-30
8714100855287 8714100855287 Knorr
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
Knorr Knorr Dill and herb salad
5 5
5 1 Knorr Knorr Dill and herb salad
expiry date 2027-10-30
8714100855270 8714100855270 Knorr
Knorr Knorr Garlic salad dressing Knorr Knorr Garlic salad dressing
Knorr Knorr Garlic salad dressing
5 5
5 1 Knorr Knorr Garlic salad dressing
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5