Knorr Fix Spaghetti 4 cheeses with broccoli

Knorr
51Knorr Fix Spaghetti 4 cheeses with broccoli
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
Knorr Fix Spaghetti 4 cheeses with broccoliKnorr Fix Spaghetti 4 cheeses with broccoli
masa netto

masa netto

39 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

107,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522989043

8710522989043

price: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-10-30 NewCondition
skrobia, SER topiony w proszku (26 %) [w tym sery: pleśniowy typu blue cheese, mozzarella, ser dojrzewający, crescenza; preparat serwatkowy (MLEKO)], olej słonecznikowy, ekstrakt drożdżowy, sól jodowana, brokuły (2,4 %), LAKTOZA, ŚMIETANKA w proszku (2 %), przyprawy (czosnek w proszku, pieprz, gałka muszkatołowa, kurkuma), cebula w proszku, sól, aromaty (w tym MLEKO), białka MLEKA, tymianek, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1870 kJ/446 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy nasycone8,9 g
Węglowodany43 g
w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko14 g
Sól8,4 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dzienna = 250 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
Features:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
brand:Knorr
Legally regulated product name:Fix spaghetti 4 sery z brokułami.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przygotuj: 300 g makaronu (np. spaghetti) 50 ml śmietany 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix wymieszaj z 250 ml wody i 50 ml śmietany. 2) Gotuj przez 3-5 minut, od czasu do czasu mieszając. 3) Połącz z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Rada: 1) Jeśli chcesz, aby danie miało bardziej kremowy charakter, wodę z przepisu podstawowego możesz zastąpić w całości śmietaną. Roślinna inspiracja: 1) Do dekoracji użyj prażone płatki migdałów lub garść orzechów włoskich, które podkreślą smak brokułów. 2) Wzbogać smak sosu ugotowanymi różyczkami kalafiora lub brokuła.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    red borscht 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    sour soup with croutons 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
    Pea soup with croutons 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
    tomato soup with noodles 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
    chicken golden mild 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
    with herbs 61 g
    49,02zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-05-30
    Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
    ... chicken in cream sauce - a herb , 30 g 30 g
    148,67zł/kg

    price: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-05-30
    Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
    soup 53 g
    84,91zł/kg

    price: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-01-30
    Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
    roast bright 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
    croutons 22 g
    86,36zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-30
    Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
    chicken soup with noodles 12 g
    158,33zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-05-30
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    cucumber soup with croutons 13 g
    146,15zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2027-06-30
    Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
    with croutons 15 g
    122,00zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-12-30
    Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
    dressing 9 g
    211,11zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-10-30
    Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
    expiry date 2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5