Products

 
skipsoups

In autumn and winter, especially often we reach for a warming soup. When we return home, sometimes all cold bowl of soup just to feel better. An alternative to the soups are homemade soup ready - even among them you can encounter quality products.

marka:
8710522946916 8710522946916 Knorr
REDUCED PRICE -10%
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
45 g
83,56zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
14
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
expiry date 2026-11-30
8711200336142 8711200336142 Amino
Amino Amino Instant goulash soup Amino Amino Instant goulash soup
with pork and paprika 59 g
44,07zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
4
Amino Amino Instant goulash soup
4 5
4.5 4 Amino Amino Instant goulash soup
expiry date 2027-06-30
8711200336128 8711200336128 Amino
Amino Amino Instant soup beetroot Amino Amino Instant soup beetroot
soup with marjoram 66 g
39,39zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
28
Amino Amino Instant soup beetroot
5 5
5 12 Amino Amino Instant soup beetroot
expiry date 2027-08-30
8711200336173 8711200336173 Amino
Amino Amino Instant soup broth Amino Amino Instant soup broth
with Italian and parsley 59 g
43,90zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
25
Amino Amino Instant soup broth
5 5
5 8 Amino Amino Instant soup broth
expiry date 2027-08-30
8711200336166 8711200336166 Amino
Amino Amino Instant soup pea soup Amino Amino Instant soup pea soup
with bacon and marjoram 65 g
40,00zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
23
Amino Amino Instant soup pea soup
5 5
5 2 Amino Amino Instant soup pea soup
expiry date 2027-01-30
8711200336210 8711200336210 Amino
Amino Amino Tomato soup with Amino Amino Tomato soup with
pieces of tomato and parsley 61 g
42,62zł/kg

price: 2,60 zł

PLN
1
26
Amino Amino Tomato soup with
5 5
5 13 Amino Amino Tomato soup with
expiry date 2027-08-30
8711200336210 8711200336210 Amino
Amino Amino Tomato soup with Amino Amino Tomato soup with
pieces of tomato and parsley 61 g
43,11zł/kg

price: 2,63 zł

PLN
1
22
Amino Amino Tomato soup with
5 5
5 13 Amino Amino Tomato soup with
expiry date 2027-09-30
5900288002046 5900288002046 Cykoria
Cykoria Chicory Bean Soup Cykoria Chicory Bean Soup
Cykoria Chicory Bean Soup
5 5
5 4 Cykoria Chicory Bean Soup
expiry date 2027-12-30
5900288002916 5900288002916 Cykoria
Cykoria Chicory Borsch White Cykoria Chicory Borsch White
Cykoria Chicory Borsch White
4 5
4 20 Cykoria Chicory Borsch White
expiry date 2028-01-31
5900288002794 5900288002794 Cykoria
Cykoria Chicory Mushroom Soup Cykoria Chicory Mushroom Soup
Cykoria Chicory Mushroom Soup
5 5
5 4 Cykoria Chicory Mushroom Soup
expiry date 2028-03-30
5900288002794 5900288002794 Cykoria
Cykoria Chicory Mushroom Soup Cykoria Chicory Mushroom Soup
Cykoria Chicory Mushroom Soup
5 5
5 4 Cykoria Chicory Mushroom Soup
expiry date 2028-12-31
5900288002879 5900288002879 Cykoria
Cykoria Chicory Mushroom Soup Cykoria Chicory Mushroom Soup
Cykoria Chicory Mushroom Soup
4 5
4.5 8 Cykoria Chicory Mushroom Soup
expiry date 2028-01-31
5900288001193 5900288001193 Cykoria
Cykoria Chicory Pea Soup Cykoria Chicory Pea Soup
Cykoria Chicory Pea Soup
4 5
4.5 9 Cykoria Chicory Pea Soup
expiry date 2028-05-30
5900288004163 5900288004163 Cykoria
Cykoria Chicory oxtail soup Cykoria Chicory oxtail soup
Cykoria Chicory oxtail soup
4 5
4 5 Cykoria Chicory oxtail soup
expiry date 2028-01-30
5900288002855 5900288002855 Cykoria
Cykoria Chicory sour Piast Cykoria Chicory sour Piast
Cykoria Chicory sour Piast
4 5
4.5 15 Cykoria Chicory sour Piast
expiry date 2028-02-25
7613031810093 7613031810093 Winiary
Winiary Citadel We specialize in Winiary Citadel We specialize in
tail soup 40 g
90,50zł/kg

price: 3,62 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-01-31
7613034338280 7613034338280 Winiary
Winiary Citadel idea for ... Juicy Winiary Citadel idea for ... Juicy
chicken with garlic and herbs 30 g
174,00zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
1
Winiary Citadel idea for ... Juicy
5 5
5 3 Winiary Citadel idea for ... Juicy
expiry date 2027-05-30
7613034338280 7613034338280 Winiary
Winiary Citadel idea for ... Juicy Winiary Citadel idea for ... Juicy
chicken with garlic and herbs 30 g
175,67zł/kg

price: 5,27 zł

PLN
1
14
Winiary Citadel idea for ... Juicy
5 5
5 3 Winiary Citadel idea for ... Juicy
expiry date 2027-06-30
5900288239862 5900288239862 Cykoria
Cykoria Cykoria Zupa porowa Cykoria Cykoria Zupa porowa
Cykoria Cykoria Zupa porowa
5 5
5 1 Cykoria Cykoria Zupa porowa
expiry date 2027-06-30
5900983009814 5900983009814 Delecta
Delecta Delect Barszcz biały Delecta Delect Barszcz biały
Kujawski 42 g
60,24zł/kg

price: 2,53 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
8712100867620 8712100867620 Knorr
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
29
Knorr Hot cup of soup powdered
5 5
5 9 Knorr Hot cup of soup powdered
expiry date 2027-05-30
8712100867118 8712100867118 Knorr
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
Knorr Knorr A hot cup of powdered
4 5
4 10 Knorr Knorr A hot cup of powdered
expiry date 2027-05-30
8712100867866 8712100867866 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
23
Knorr Knorr A hot mug of powdered
5 5
5 11 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-06-30
8712100868689 8712100868689 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
Knorr Knorr A hot mug of powdered
5 5
5 10 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-01-31
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
Knorr Knorr A hot mug of powdered
4 5
4.5 8 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
110,59zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr A hot mug of powdered
4 5
4.5 8 Knorr Knorr A hot mug of powdered
expiry date 2027-08-30
8710522996485 8710522996485 Knorr
Knorr Knorr Fix For Chinese dishes Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
37 g
112,97zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix For Chinese dishes
expiry date 2027-10-30
8710522989043 8710522989043 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
cheeses with broccoli 39 g
107,18zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
17
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
expiry date 2027-10-30
8710522991015 8710522991015 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Bolognese 41 g
102,44zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-30
8718114711188 8718114711188 Knorr
Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
soup 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
8712100868214 8712100868214 Knorr
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
5 5
5 6 Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
expiry date 2026-12-30
8712100868306 8712100868306 Knorr
Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
croutons 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Hot cup cheese and
4 5
4.5 7 Knorr Knorr Hot cup cheese and
expiry date 2027-05-30
8714100666883 8714100666883 Knorr
Knorr Knorr Mild tomato noodles Knorr Knorr Mild tomato noodles
65 g
46,00zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
25
expiry date
2027-01-30
8714100666630 8714100666630 Knorr
Knorr Knorr Noodles Roasted Knorr Knorr Noodles Roasted
Chicken Soup-instant dish 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
19
Knorr Knorr Noodles Roasted
5 5
5 2 Knorr Knorr Noodles Roasted
expiry date 2027-03-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
Knorr Knorr Puree dish Bacon with
5 5
5 2 Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-06-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
onion 51 g
105,49zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Puree dish Bacon with
5 5
5 2 Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-08-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Spicy tomato noodles Knorr Knorr Spicy tomato noodles
expiry date
2027-01-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Spicy tomato noodles Knorr Knorr Spicy tomato noodles
63 g
48,41zł/kg

price: 3,05 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-02-28
5901135015721 5901135015721 Kucharek
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
5901135015707 5901135015707 Kucharek
Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
48 g
41,46zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
5901135066211 5901135066211 Kucharek
Kucharek Kucharek Barszczyk Kucharek Kucharek Barszczyk
czerwony 14 g
116,43zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-28
5901135069915 5901135069915 Kucharek
Kucharek Kucharek Grochowa Kucharek Kucharek Grochowa
z grzankami 21 g
76,67zł/kg

price: 1,61 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-05-30
5901135066242 5901135066242 Kucharek
Kucharek Kucharek Ogórkowa Kucharek Kucharek Ogórkowa
z grzankami 13 g
125,38zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-04-30
5901135069892 5901135069892 Kucharek
Kucharek Kucharek Pomidorowa Kucharek Kucharek Pomidorowa
z makaronem 20 g
81,50zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
5901135066228 5901135066228 Kucharek
Kucharek Kucharek Rosół Kucharek Kucharek Rosół
z makaronem 10 g
163,00zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
14
Kucharek Kucharek Rosół
5 5
5 1 Kucharek Kucharek Rosół
expiry date 2027-05-30
5901135066235 5901135066235 Kucharek
Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
z grzankami 21 g
77,62zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-03-30
5901135015660 5901135015660 Kucharek
Kucharek Kucharek Zupa grochowa Kucharek Kucharek Zupa grochowa
45 g
44,22zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-30
5901135067386 5901135067386 Kucharek
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
5901135067386 5901135067386 Kucharek
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
98,82zł/kg

price: 1,68 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-06-30
5901135015769 5901135015769 Kucharek
Kucharek Kucharek Żurek śląski Kucharek Kucharek Żurek śląski
46 g
43,26zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
5901882014893 5901882014893 Vifon
Vifon Vifon instant soup spicy Vifon Vifon instant soup spicy
chicken mega sharp 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
11
Vifon Vifon instant soup spicy
5 5
5 5 Vifon Vifon instant soup spicy
expiry date 2027-06-30
7613033000607 7613033000607 Winiary
Winiary We specialize in Winiary Winiary We specialize in Winiary
tomato soup 50 g 50 g
69,20zł/kg

price: 3,46 zł

PLN
1
2
Winiary We specialize in Winiary
5 5
5 4 Winiary We specialize in Winiary
expiry date 2027-05-30
8445290486646 8445290486646 Winiary
Winiary Winiary An idea for Winiary Winiary An idea for
Goulash from what comes along 42 g
103,10zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-06-30
7613033000546 7613033000546 Winiary
Winiary Winiary Mushroom soup Winiary Winiary Mushroom soup
Winiary Winiary Mushroom soup
5 5
5 2 Winiary Winiary Mushroom soup
expiry date 2027-01-30
5900085010138 5900085010138 Winiary
Winiary Winiary Our specialty: Winiary Winiary Our specialty:
Polish Krupnik soup 59 g
56,78zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
21
Winiary Winiary Our specialty:
4 5
4.5 10 Winiary Winiary Our specialty:
expiry date 2027-04-30
8585002466075 8585002466075 Winiary
Winiary Winiary Pomysł na... Winiary Winiary Pomysł na...
Kebab döner 28 g
158,57zł/kg

price: 4,44 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-02-28
7613036106467 7613036106467 Winiary
Winiary Winiary Potato puree dish Winiary Winiary Potato puree dish
with fried onion and croutons 59 g
98,31zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
2
Winiary Winiary Potato puree dish
5 5
5 2 Winiary Winiary Potato puree dish
expiry date 2027-04-30
7613036106429 7613036106429 Winiary
Winiary Winiary Potato puree dish Winiary Winiary Potato puree dish
with pieces of bacon and croutons 53 g
109,43zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
4
Winiary Winiary Potato puree dish
5 5
5 3 Winiary Winiary Potato puree dish
expiry date 2027-02-28
7613034338303 7613034338303 Winiary
Winiary Winiary idea for ... Juicy Winiary Winiary idea for ... Juicy
chicken with peppers and herbs 28 g
186,43zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
4
Winiary Winiary idea for ... Juicy
5 5
5 2 Winiary Winiary idea for ... Juicy
expiry date 2027-05-30
7613034834294 7613034834294 Winiary
Winiary Winiary idea for ... Winiary Winiary idea for ...
Spaghetti Carbonara 34 g 34 g
124,12zł/kg

price: 4,22 zł

PLN
1
10
Winiary Winiary idea for ...
2 5
2 1 Winiary Winiary idea for ...
expiry date 2027-02-28
8712100867316 8712100867316 Knorr
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
Knorr a hot cup of soup powdered
5 5
5 9 Knorr a hot cup of soup powdered
expiry date 2027-02-28
5900288001155 5900288001155 Cykoria
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
Cykoria beetroot soup rapid
4 5
4 14 Cykoria beetroot soup rapid
expiry date 2028-03-30
7613032386689 7613032386689 Winiary
Winiary idea for ... potato Winiary idea for ... potato
casserole with sausage and onions 41 g
104,88zł/kg

price: 4,30 zł

PLN
1
10
Winiary idea for ... potato
4 5
4.5 4 Winiary idea for ... potato
expiry date 2027-03-30
5901882110069 5901882110069 Vifon
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken curry acute 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
12
Vifon instant soup powdered
4 5
4.5 8 Vifon instant soup powdered
expiry date 2027-08-30
5901882110014 5901882110014 Vifon
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
Vifon instant soup powdered
4 5
4.5 12 Vifon instant soup powdered
expiry date 2027-08-30
5901882110168 5901882110168 Vifon
Vifon instant soup powdered mild Vifon instant soup powdered mild
chicken 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
15
Vifon instant soup powdered mild
4 5
4 10 Vifon instant soup powdered mild
expiry date 2027-08-30
5901882110168 5901882110168 Vifon
Vifon instant soup powdered mild Vifon instant soup powdered mild
chicken 70 g
35,00zł/kg

price: 2,45 zł

PLN
1
41
Vifon instant soup powdered mild
4 5
4 10 Vifon instant soup powdered mild
expiry date 2027-09-30
8714100666838 8714100666838 Knorr
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
Knorr nudle soup powdered cheese
4 5
4.5 4 Knorr nudle soup powdered cheese
expiry date 2027-05-30
7613030407010 7613030407010 Winiary
Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
... chicken in cream sauce - a herb , 30 g 30 g
148,67zł/kg

price: 4,46 zł

PLN
1
7
Winiary sauce powdered idea for
5 5
5 2 Winiary sauce powdered idea for
expiry date 2027-05-30
7613030406686 7613030406686 Winiary
Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
... chicken with mushrooms, 38 g 38 g
111,05zł/kg

price: 4,22 zł

PLN
1
2
Winiary sauce powdered idea for
4 5
4 2 Winiary sauce powdered idea for
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5