Kucharek
masa netto

masa netto

21 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

76,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135069915

5901135069915

price: 1,61 zł

1.61 PLN 2027-05-30 NewCondition
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
z grzankami 21 g
77,62zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-03-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Kucharek Kucharek vegetable broth Kucharek Kucharek vegetable broth
expiry date 2027-04-30
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
48 g
41,46zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Żurek śląski Kucharek Kucharek Żurek śląski
46 g
43,26zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy
ciemny 28 g
65,00zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Ogórkowa Kucharek Kucharek Ogórkowa
z grzankami 13 g
125,38zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5