Knorr A hot mug of powdered red borscht

Knorr
55
5Knorr A hot mug of powdered red borscht
55
5Knorr A hot mug of powdered red borscht
55
dobry Knorr A hot mug of powdered red borscht
510Knorr A hot mug of powdered red borscht
Knorr Gorący Kubek barszcz czerwony to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Ten barszcz czerwony został przygotowany na bazie soczystych buraków i z dodatkiem uwielbianych przypraw, takich jak aromatyczny pieprz, majeranek, ziele angielskie, liść laurowy czy czosnek. W składzie tej zupy nie znajdziesz za to konserwantów ani barwników. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty i pyszny smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do ulubionego kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i chwilę odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, intensywnie czerwonego barszczu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli czerwony barszcz zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, zupa pomidorowa z makaronem, zupa borowikowa z grzankami, a może zupa pieczarkowa z grzankami? Smacznego!
Knorr A hot mug of powdered red borschtKnorr A hot mug of powdered red borscht
masa netto

masa netto

14 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

130,71 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100868689

8712100868689

price: 1,83 zł

1.83 PLN 2027-01-31 NewCondition
cukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (16 %), sól jodowana, skrobia, tłuszcz palmowy, fruktoza, czosnek (2 %), ekstrakt drożdżowy, kwas: kwas cytrynowy, sól, majeranek, liść laurowy, ziele angielskie, pieprz, aromaty, korzeń pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy: 100 ml
Energia104 kJ
Energia25 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,1 g
Węglowodany5,4 g
w tym cukry3,2 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,73 g
*% referencyjnych wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml. 1 porcja

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Knorr Gorący Kubek barszcz czerwony to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Ten barszcz czerwony został przygotowany na bazie soczystych buraków i z dodatkiem uwielbianych przypraw, takich jak aromatyczny pieprz, majeranek, ziele angielskie, liść laurowy czy czosnek. W składzie tej zupy nie znajdziesz za to konserwantów ani barwników. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty i pyszny smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do ulubionego kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i chwilę odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, intensywnie czerwonego barszczu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli czerwony barszcz zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, zupa pomidorowa z makaronem, zupa borowikowa z grzankami, a może zupa pieczarkowa z grzankami? Smacznego!
Features:- Barszcz czerwony Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy takie jak czosnek, majeranek, liść laurowy czy ziele angielskie, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i zupa gotowa, - To pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ten pełny smaku barszcz czerwony nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
brand:Knorr
Legally regulated product name:Barszcz czerwony.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:04:435
  • 2021-09-23 17:57:135
  • Joanna R. , 2018-09-27 16:45:04dobry



Kucharek Kucharek Barszczyk Kucharek Kucharek Barszczyk
czerwony 14 g
116,43zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-28
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
... chicken in cream sauce - a herb , 30 g 30 g
148,67zł/kg

price: 4,46 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
soup 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
croutons 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-30
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
expiry date 2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5