Knorr Hot cup cheese and croutons

Knorr
55
Ten wyrazisty smak sera, pychota. Polecam.Knorr Hot cup cheese and croutons
47Knorr Hot cup cheese and croutons
Knorr Gorący Kubek zupa serowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa serowa z grzankami to połączenie aksamitnego smaku sera, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek z mąki pszennej. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W skład Knorr Gorącego Kubka zupa serowa z grzankami wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości, takie jak mleko, kremowy ser topiony i aromatyczne, lubiane przez wszystkich przyprawy i warzywa: cebula, szczypiorek, kurkuma i pietruszka. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa błyskawiczna świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, kremowej zupy serowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa serowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci barszcz czerwony, zupa pomidorowa, rosół z makaronem albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Knorr Hot cup cheese and croutonsKnorr Hot cup cheese and croutons
masa netto

masa netto

22 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

86,36 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100868306

8712100868306

price: 1,90 zł

1.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
skrobia, SER topiony (18 %) [SER, preparat serwatkowy (MLEKO)], grzanki (13 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: wyciąg z rozmarynu], tłuszcz palmowy, syrop glukozowy, cukier, sól, cebula, ekstrakt drożdżowy, mineralna sól potasowa, sól jodowana, aromaty (w tym MLEKO), szczypiorek (1 %), białka MLEKA, kurkuma, korzeń pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy: 100 ml
Energia202 kJ
Energia48 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy nasycone1,4 g
Węglowodany5,4 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik< 0,5 g
Białko1,1 g
Sól0,98 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Knorr Gorący Kubek zupa serowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa serowa z grzankami to połączenie aksamitnego smaku sera, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek z mąki pszennej. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W skład Knorr Gorącego Kubka zupa serowa z grzankami wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości, takie jak mleko, kremowy ser topiony i aromatyczne, lubiane przez wszystkich przyprawy i warzywa: cebula, szczypiorek, kurkuma i pietruszka. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa błyskawiczna świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, kremowej zupy serowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa serowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci barszcz czerwony, zupa pomidorowa, rosół z makaronem albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Features:- Zupa serowa z grzankami Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak szczypiorek i kurkuma, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i zupa gotowa, - To pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ta pełna smaku zupa serowa nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
brand:Knorr
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:1) Zawartość torebki wsyp do kubka 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-06-21 20:39:46Ten wyrazisty smak sera, pychota. Polecam.



Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
... chicken in cream sauce - a herb , 30 g 30 g
148,67zł/kg

price: 4,46 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
soup 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-30
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
expiry date 2027-09-30
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5