instant soup powdered mild chicken

Vifon
55
Ok.instant soup powdered mild chicken
410instant soup powdered mild chicken
Bez substancji konserwujących
instant soup powdered mild chickeninstant soup powdered mild chicken
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

34,71 zł / kg

kraj

Country of origin

Wietnam

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110168

5901882110168

price: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-08-30 NewCondition
Vifon instant soup powdered mild Vifon instant soup powdered mild
chicken 70 g
35,00zł/kg

price: 2,45 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-09-30
nudle (94 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (6 %): sól, rafinowany olej palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy, cukier, pieprz, suszony por (1 %), maltodekstryna, aromat, barwniki: karmel, karoteny, czosnek (0,6 %), hydrolizat białka SOJOWEGO, substancja przeciwzbrylająca: E 551; przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna:293 kJ / 70 kcal
Tłuszcz:3,1 g
w tym kwasy tłuszczowe:1,2 g
Węglowodany:9,1 g
w tym cukry:<0,5 g
Białko:1,3 g
Sól:0,70 g

Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Features:łagodna, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
brand:Vifon
About the brand:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur konsumenta 2023 Laur konsumenta 2004-2024 Lider XX-lecia Laur konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Legally regulated product name:Łagodny - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (łagodna).
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem/ Nr partii: patrz na dłuższym boku opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Wietnam
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:14:39Ok.



Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken curry acute 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-08-30
Cykoria Chicory Pea Soup Cykoria Chicory Pea Soup
expiry date 2028-05-30
Vifon Vifon instant soup spicy Vifon Vifon instant soup spicy
chicken mega sharp 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5