Chicory sour Piast

Cykoria
55
Bardzo dobry.Chicory sour Piast
415Chicory sour Piast
Chicory sour PiastChicory sour Piast
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-25

pojemność

cena za kilogram

55,75 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002855

5900288002855

price: 2,23 zł

buy 30 szt. for 2.20 zł/szt
2.23 PLN 2028-02-25 NewCondition
mąka pszenna, mąka żytnia 21 %, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), sól, cukier, tłuszcz palmowy, warzywa suszone 2,8 % (czosnek, seler, pasternak, cebula), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cebula prażona 2 % (cebula, olej palmowy, mąka pszenna, sól), aromaty (zawierają soję), ekstrakt drożdżowy, majeranek, przyprawy (ziele angielskie, pieprz czarny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna100 kJ / 24 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,9 g
Sól0,95 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
polecamy podawać: z kiełbasą, z ziemniakami, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Żurek piastowski w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • 2021-03-30 18:30:14Bardzo dobry.



Winiary Citadel We specialize in Winiary Citadel We specialize in
tail soup 40 g
90,50zł/kg

price: 3,62 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-01-31
Cykoria Chicory Borsch White Cykoria Chicory Borsch White
expiry date 2028-01-31
Cykoria Chicory Mushroom Soup Cykoria Chicory Mushroom Soup
expiry date 2028-03-30
Cykoria Chicory Mushroom Soup Cykoria Chicory Mushroom Soup
expiry date 2028-01-31
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5