Products

 
5901713015006 5901713015006 Dawtona
REDUCED PRICE -10%
Dawtona Dawtona The second Dawtona Dawtona The second
breakfast Mousse 100% pear plum apple 100 g
19,50zł/kg

price: 1,95 zł

PLN
1
14
Dawtona Dawtona The second
5 5
5 2 Dawtona Dawtona The second
expiry date 2027-01-07
5901958614781 5901958614781 Owolovo
REDUCED PRICE -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

price: 3,29 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-02
5901958614606 5901958614606 Owolovo
Owolovo Owolovo Malinowo Owolovo Owolovo Malinowo
Apple-raspberry mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-15
8009004500075 8009004500075 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Strawberry Alce Nero Alce Nero Strawberry
mousse BIO 270 g
88,85zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-18
8009004500013 8009004500013 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero apricot mousse Alce Nero Alce Nero apricot mousse
BIO 270 g
81,44zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-20
5901713015358 5901713015358 Dawtona
Dawtona Dawtona. Second breakfast. Dawtona Dawtona. Second breakfast.
Mousse 100% carrot mango apple 100 g
22,10zł/kg

price: 2,21 zł

PLN
1
11
Dawtona Dawtona. Second breakfast.
4 5
4 2 Dawtona Dawtona. Second breakfast.
expiry date 2027-01-19
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Jamar Apple mousse Jamar Jamar Apple mousse
260 g
16,58zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-01-31
5901958612343 5901958612343 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse
200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-08
5901958612343 5901958612343 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse
200 g
22,80zł/kg

price: 4,56 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-02
5901958612381 5901958612381 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Apricot Apple and Owolovo OWOLOVO Apricot Apple and
apricot mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-08
5901958613265 5901958613265 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Cherry Apple and Owolovo OWOLOVO Cherry Apple and
cherry mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-07
5901958613685 5901958613685 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Apple Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Apple
and pear puree 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-22
5901958613814 5901958613814 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Apple and Owolovo OWOLOVO Jagodowo Apple and
blueberry puree 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-06-30
5901958612374 5901958612374 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach
mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-17
5901958612374 5901958612374 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach
mousse 200 g
22,80zł/kg

price: 4,56 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-07
5901958612763 5901958612763 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Apple Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Apple
and currant mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-16
5901958616457 5901958616457 Owolovo
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-30
5901958616471 5901958616471 Owolovo
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś Winnie mousse 100 % fruit Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
apple banana 100 g
29,90zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
5 5
5 6 Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
expiry date 2027-01-30
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś Winnie mousse 100 % fruit Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
apple banana 100 g
31,40zł/kg

price: 3,14 zł

PLN
1
11
Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
5 5
5 6 Kubuś Winnie mousse 100 % fruit
expiry date 2027-07-30
5901067400831 5901067400831 Kubuś
Kubuś mus 100 % fruit and carrot Kubuś mus 100 % fruit and carrot
apple banana carrot 100 g
29,90zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
9
Kubuś mus 100 % fruit and carrot
5 5
5 9 Kubuś mus 100 % fruit and carrot
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5