OWOLOVO Apple Fruit Mousse

Owolovo Mus tylko z polskich odmian jabłek! 100 % owoców, bez dodatku cukru. Zasmakuj w pysznych i słodkich jabłkach. Jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
OWOLOVO Apple Fruit Mousse  OWOLOVO Apple Fruit Mousse
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-02

pojemność

cena za kilogram

22,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958612343

5901958612343

price: 4,56 zł

4.56 PLN 2027-07-02 NewCondition
Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse Owolovo OWOLOVO Apple Fruit Mousse
200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-08
przecier z jabłek 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze w 100 g produktu:
Wartość energetyczna210 kJ / 50 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry10 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Mus tylko z polskich odmian jabłek! 100 % owoców, bez dodatku cukru. Zasmakuj w pysznych i słodkich jabłkach. Jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
Features:jestem z Polski, bez dodatku cukru!
Safety warning:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
brand:Owolovo
Legally regulated product name:Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.
Type of packaging:Woreczek
Country of origin:Polska
Producer's address:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Return address:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Owolovo OWOLOVO Cherry Apple and Owolovo OWOLOVO Cherry Apple and
cherry mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-07
Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Apple Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Apple
and currant mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-16
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Apple Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Apple
and pear puree 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-22
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Apple and Owolovo OWOLOVO Jagodowo Apple and
blueberry puree 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-06-30
Owolovo OWOLOVO Apricot Apple and Owolovo OWOLOVO Apricot Apple and
apricot mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-08
Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach Owolovo OWOLOVO Peach Apple-peach
mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-17
Owolovo Owolovo Malinowo Owolovo Owolovo Malinowo
Apple-raspberry mousse 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-15
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
REDUCED PRICE -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

price: 3,29 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-02
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5