Taste slightly spicy cranberry horseradish

54Taste slightly spicy cranberry horseradish
Taste slightly spicy cranberry horseradishTaste slightly spicy cranberry horseradish
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-23

pojemność

cena za kilogram

25,66 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901871000999

5901871000999

price: 4,49 zł

4.49 PLN 2026-12-23 NewCondition
chrzan (35 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, żurawina (2,5 %), błonnik pszenny, sól, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, pirosiarczyn sodu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma ksantenowa, koncentrat czarnej marchwi, barwnik: karmin, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna577 kJ / 138 kcal
Tłuszcz5,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany18 g
w tym cukry11 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Smak
Legally regulated product name:Chrzan z żurawiną. Sos lekko ostry.
Storage:Najlepiej spożyć przed:/Nr partii: nadruk na wieczku Przechowywać w zacienionym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    taste grated horseradish sharp taste grated horseradish sharp
    expiry date 2026-11-25
    Provitus Provitus cream Provitus Provitus cream
    horseradish 170 g
    30,47zł/kg

    price: 5,18 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-20
    Provitus with cranberry Provitus with cranberry
    horseradish 170 g
    30,47zł/kg

    price: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-04-28
    Motyl horseradish cream Motyl horseradish cream
    expiry date 2027-03-17
    Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
    Traditional 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5