Products

 
skipcrisp

Most often we reach for is not a change of diet, believing that it is healthy and diet. Manufacturers often advertise that their bread contains a lot of fiber with vitamins. We can also find crisp bread gluten-free - ideal for people with celiac disease.

główny składnik:
marka:
7300400118101 7300400118101 Wasa
REDUCED PRICE -10%
Wasa crispbread with a Wasa crispbread with a
predominance of whole-wheat flour Original 275 g
33,35zł/kg

price: 9,17 zł

PLN
1
1
Wasa crispbread with a
5 5
5 1 Wasa crispbread with a
expiry date 2026-12-31
4771218201751 4771218201751 Danvita
Danvita Danvita Chlebki pieczone Danvita Danvita Chlebki pieczone
pszenne 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-07-21
4771218201935 4771218201935 Danvita
Danvita Danvita Chlebki pieczone Danvita Danvita Chlebki pieczone
z pszenne 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-17
4771218200938 4771218200938 Danvita
Danvita Danvita Chlebki pieczone Danvita Danvita Chlebki pieczone
ze pszenne 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
4771218200969 4771218200969 Danvita
Danvita Danvita Chlebki pszenne Danvita Danvita Chlebki pszenne
z 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-04-10
4771218200198 4771218200198 Danvita
Danvita Danvita Chlebki pszenne Danvita Danvita Chlebki pszenne
z serem 130 g
59,69zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-17
5906827022452 5906827022452 Melvit
Melvit Melvit Crispbread spelled Melvit Melvit Crispbread spelled
crips with sunflower, sesame and linseed 130 g
43,69zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
10
Melvit Melvit Crispbread spelled
5 5
5 1 Melvit Melvit Crispbread spelled
expiry date 2027-02-09
5906827017816 5906827017816 Melvit
Melvit Melvit Crispy Pieczywo Melvit Melvit Crispy Pieczywo
chrupkie 130 g
43,69zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Crispy Pieczywo
4 5
4.5 5 Melvit Melvit Crispy Pieczywo
expiry date 2026-12-23
5906827018967 5906827018967 Melvit
Melvit Melvit Crispy Rye crisp Melvit Melvit Crispy Rye crisp
bread 8 vegetables 130 g
49,00zł/kg

price: 6,37 zł

PLN
1
9
Melvit Melvit Crispy Rye crisp
5 5
5 4 Melvit Melvit Crispy Rye crisp
expiry date 2027-01-20
5906827017830 5906827017830 Melvit
Melvit Melvit Crispy rye crisp Melvit Melvit Crispy rye crisp
bread with tomatoes and basil 130 g
43,69zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Crispy rye crisp
5 5
5 2 Melvit Melvit Crispy rye crisp
expiry date 2027-02-19
5906827017069 5906827017069 Melvit
Melvit Melvit Slim bread wholemeal Melvit Melvit Slim bread wholemeal
linseed crispbread, with sunflower seeds, sesame, and 130 g
44,31zł/kg

price: 5,76 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Slim bread wholemeal
5 5
5 3 Melvit Melvit Slim bread wholemeal
expiry date 2026-12-07
7610058207264 7610058207264 Roland
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
33
Roland Roland Twisty z ciasta
5 5
5 1 Roland Roland Twisty z ciasta
expiry date 2027-05-01
7610058207271 7610058207271 Roland
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-02-01
5900617013347 5900617013347 Sante
Sante Sante Wholemeal crispbread Sante Sante Wholemeal crispbread
150 g
48,33zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-08-24
5900617014054 5900617014054 Sante
Sante Sante crisp bread Olive Sante Sante crisp bread Olive
expiry date
2027-06-17
5902180940501 5902180940501 Sonko
Sonko Sonko Crispbread with oat Sonko Sonko Crispbread with oat
170 g
40,53zł/kg

price: 6,89 zł

PLN
1
10
expiry date
2026-12-07
5902180890509 5902180890509 Sonko
Sonko Sonko Whole wheat bread Sonko Sonko Whole wheat bread
Sonko Sonko Whole wheat bread
5 5
5 1 Sonko Sonko Whole wheat bread
expiry date 2027-08-03
5902180720509 5902180720509 Sonko
Sonko Sonko light bread with Sonko Sonko light bread with
spelled and pumpkin 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
11
Sonko Sonko light bread with
5 5
5 6 Sonko Sonko light bread with
expiry date 2027-08-09
7300400483124 7300400483124 Wasa
Wasa Wasa Light Bread 7 Grains Wasa Wasa Light Bread 7 Grains
110 g
60,73zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
18
Wasa Wasa Light Bread 7 Grains
5 5
5 2 Wasa Wasa Light Bread 7 Grains
expiry date 2027-09-30
7300400483100 7300400483100 Wasa
Wasa Wasa Light rye bread Wasa Wasa Light rye bread
Wasa Wasa Light rye bread
3 5
3.5 2 Wasa Wasa Light rye bread
expiry date 2027-09-30
7300400483117 7300400483117 Wasa
Wasa Wasa Light wheat crispbread Wasa Wasa Light wheat crispbread
110 g
61,45zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-31
7300400483117 7300400483117 Wasa
Wasa Wasa Light wheat crispbread Wasa Wasa Light wheat crispbread
110 g
64,55zł/kg

price: 7,10 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-09-30
7300400481441 7300400481441 Wasa
Wasa Wasa crispbread with fiber Wasa Wasa crispbread with fiber
230 g
33,43zł/kg

price: 7,69 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-30
7300400122054 7300400122054 Wasa
Wasa crisp bread 100% whole grain Wasa crisp bread 100% whole grain
rye delikatess 210 g
36,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
22
Wasa crisp bread 100% whole grain
5 5
5 8 Wasa crisp bread 100% whole grain
expiry date 2027-04-30
7300400116534 7300400116534 Wasa
Wasa crisp bread 100% whole wheat Wasa crisp bread 100% whole wheat
Sports 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
Wasa crisp bread 100% whole wheat
2 5
2 1 Wasa crisp bread 100% whole wheat
expiry date 2027-01-31
5902180200506 5902180200506 Sonko
Sonko sonko light 7 grain bread Sonko sonko light 7 grain bread
Sonko sonko light 7 grain bread
4 5
4.5 4 Sonko sonko light 7 grain bread
expiry date 2027-03-24
5902180200506 5902180200506 Sonko
Sonko sonko light 7 grain bread Sonko sonko light 7 grain bread
170 g
42,53zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
10
Sonko sonko light 7 grain bread
4 5
4.5 4 Sonko sonko light 7 grain bread
expiry date 2027-09-06
5902180740507 5902180740507 Sonko
Sonko sonko light bread soluble Sonko sonko light bread soluble
Sonko sonko light bread soluble
5 5
5 2 Sonko sonko light bread soluble
expiry date 2027-05-17
5902180740507 5902180740507 Sonko
Sonko sonko light bread soluble Sonko sonko light bread soluble
170 g
41,76zł/kg

price: 7,10 zł

PLN
1
20
Sonko sonko light bread soluble
5 5
5 2 Sonko sonko light bread soluble
expiry date 2027-07-29
5902180400500 5902180400500 Sonko
Sonko sonko light bread with Sonko sonko light bread with
sunflower seeds 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
12
Sonko sonko light bread with
4 5
4 7 Sonko sonko light bread with
expiry date 2027-05-15
5902180210505 5902180210505 Sonko
Sonko sonko light rye bread Sonko sonko light rye bread
170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
Sonko sonko light rye bread
4 5
4 4 Sonko sonko light rye bread
expiry date 2027-05-22
5902180210505 5902180210505 Sonko
Sonko sonko light rye bread Sonko sonko light rye bread
170 g
43,18zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
10
Sonko sonko light rye bread
4 5
4 4 Sonko sonko light rye bread
expiry date 2027-09-09
5902180510506 5902180510506 Sonko
Sonko sonko light wholemeal Sonko sonko light wholemeal
crispbread 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
20
Sonko sonko light wholemeal
4 5
4.5 5 Sonko sonko light wholemeal
expiry date 2027-09-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5