Sante Wholemeal crispbread

Sante Pieczywo chrupkie Sante to pyszne, pełne smaku, wypiekane w piecu, delikatnie chrupiące kromki. 1 kromka Pieczywa chrupkiego razowego Sante zawiera tylko 19 kcal, czyli aż 3 razy mniej niż 1 kromka zwykłego chleba pszennego. ok. 65 kcal 1 kromka zwykłego chleba pszennego 19 kcal 1 kromka pieczywa chrupkiego razowego
Sante Wholemeal crispbreadSante Wholemeal crispbread
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-24

pojemność

cena za kilogram

48,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617013347

5900617013347

price: 7,25 zł

7.25 PLN 2027-08-24 NewCondition
mąka pszenna, otręby żytnie 13,1%, olej rzepakowy, sól morska, substancja spulchniająca: węglany amonu, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1589 kJ / 376 kcal
Tłuszcz5,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany66 g
w tym cukry 0,9 g
Błonnik7,4 g
Białko 12 g
Sól 1,0 g
Ilość porcji w opakowaniu ≈ 30 kromek

Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Pieczywo chrupkie Sante to pyszne, pełne smaku, wypiekane w piecu, delikatnie chrupiące kromki. 1 kromka Pieczywa chrupkiego razowego Sante zawiera tylko 19 kcal, czyli aż 3 razy mniej niż 1 kromka zwykłego chleba pszennego. ok. 65 kcal 1 kromka zwykłego chleba pszennego 19 kcal 1 kromka pieczywa chrupkiego razowego
Features:wypiekane w piecu, nie ekstrudowane, 19 kcal w jednej kromce, delikatne i chrupiące, w opakowaniu 2 wygodne paczki
brand:Sante
Legally regulated product name:Pieczywo chrupkie razowe
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Preparation and use:Pieczywo Chrupkie Sante towarzyszy Ci przez cały dzień! 1. Pieczywo chrupkie na śniadanie Doskonale smakuje z serkiem i pomidorem lub posmarowane Peanut Butter Sante. 2. Pieczywo chrupkie w biurze Warto mieć pieczywo chrupkie w biurze, gdy nie masz czasu iść na obiad i jesz lunch przed monitorem komputera. 3. Pieczywo chrupkie w drodze Pozwoli przetrwać chwile głodu, gdy wracając do domu po pracy, stoisz w korku. 4. Pieczywo chrupkie na przyjęciu Łatwo się kroi w różne kształty, które będą tworzyć idealne połączenie z pasztetami i hummusami Lovege.
Type of packaging:Karton
Producer's address:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55 A 03-301 Warszawa
Return address:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55 A 03-301 Warszawa
Sante Sante crisp bread Olive Sante Sante crisp bread Olive
expiry date
2027-06-17
Wasa crisp bread 100% whole wheat Wasa crisp bread 100% whole wheat
Sports 275 g
37,09zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
REDUCED PRICE -10%
Wasa crispbread with a Wasa crispbread with a
predominance of whole-wheat flour Original 275 g
33,35zł/kg

price: 9,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-31
Wasa crisp bread 100% whole grain Wasa crisp bread 100% whole grain
rye delikatess 210 g
36,67zł/kg

price: 7,70 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-04-30
Sonko sonko light bread soluble Sonko sonko light bread soluble
expiry date 2027-05-17
Sonko Sonko light bread with Sonko Sonko light bread with
spelled and pumpkin 170 g
40,47zł/kg

price: 6,88 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-09
Sonko sonko light rye bread Sonko sonko light rye bread
170 g
41,53zł/kg

price: 7,06 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-22
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5