ground black pepper

Prymat
511ground black pepper
Warto wiedzieć: Pieprz czarny mielony ma ostry, palący smak i intensywny aromat. To przyprawa powszechnie i wszechstronnie używana w wielu kuchniach świata. Pasuje do: - mięs - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup Nietypowe zastosowanie: Szczypta pieprzu mielonego nada przyjemną pikantną nutę domowej konfiturze.
ground black pepperground black pepper
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000376

5901135000376

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-07-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Pieprz czarny mielony ma ostry, palący smak i intensywny aromat. To przyprawa powszechnie i wszechstronnie używana w wielu kuchniach świata. Pasuje do: - mięs - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup Nietypowe zastosowanie: Szczypta pieprzu mielonego nada przyjemną pikantną nutę domowej konfiturze.
Features:u nas 20 g bez zmian, pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Pieprz czarny mielony.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.




    Cykoria ground black pepper Cykoria ground black pepper
    20 g
    100,00zł/kg

    price: 2 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-07-30
    Cykoria black pepper grainy Cykoria black pepper grainy
    20 g
    100,00zł/kg

    price: 2 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Chicory coarsely ground Cykoria Chicory coarsely ground
    black pepper 20 g
    128,00zł/kg

    price: 2,56 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Chicory grainy color Cykoria Chicory grainy color
    pepper 20 g
    132,50zł/kg

    price: 2,65 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-04-30
    Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
    20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat whole cumin Prymat whole cumin
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-04-30
    Prymat granulated garlic Prymat granulated garlic
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-06-30
    Prymat The primacy of the mill Prymat The primacy of the mill
    black pepper 47 g
    201,70zł/kg

    price: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-30
    Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
    with the provision on the reverse 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
    expiry date 2028-05-30
    Prymat garlic salt Prymat garlic salt
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
    pepper ) minced 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat nitrite salt Prymat nitrite salt
    50 g
    47,40zł/kg

    price: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5