garlic mayonnaise sauce

Winiary
15
Bardzo mdły.garlic mayonnaise sauce
44garlic mayonnaise sauce
WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
garlic mayonnaise saucegarlic mayonnaise sauce
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-04

pojemność

cena za kilogram

38,16 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213554

5900862213554

price: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-03-04 NewCondition
olej rzepakowy, woda, warzywa (cebula, czosnek 2,2 %), ocet, cukier, żółtko jaja, sól, białka mleka, przyprawy (w tym gorczyca), liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma guar), aromat, przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2516 kJ
Wartość energetyczna611 kcal
Tłuszcz65,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,9 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,5 g
Błonnik0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,82 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 16 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
brand:Winiary
Legally regulated product name:Sos czosnkowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym zalecana temperatura 4 ℃-20 ℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2026-08-20 12:29:27Bardzo mdły.



Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Winiary Winiary sauces For Every Winiary Winiary sauces For Every
Day barbecue sauce delicate 35 g 35 g
106,29zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Roleski Roleski Steak and Burger Roleski Roleski Steak and Burger
Sauce 370 g
19,62zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-28
Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
vegetable 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
expiry date 2027-06-30
Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
expiry date 2027-05-30
Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
pudding with sugar 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5