sauce powdered idea for ... chicken in cream sauce - a herb , 30 g

Winiary
52sauce powdered idea for ... chicken in cream sauce - a herb , 30 g
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym to szybki sposób na aromatyczne danie inspirowane domową kuchnią. Produkt powstał z suszonych warzyw, grzybów i ziół, które zachowują swój naturalny smak i aromat. Po przygotowaniu powstaje kremowy sos o ziołowym charakterze, który świetnie otula kawałki mięsa i komponuje się z ryżem, makaronem czy ziemniakami. To rozwiązanie idealne, gdy chcesz w krótkim czasie przygotować domowy obiad bez rezygnowania ze smaku. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby uzyskać pełne, harmonijne danie dla całej rodziny. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym to: • Aromatyczny sos inspirowany domową kuchnią • Suszone składniki warzywne i ziołowe, bez sztucznego smakowania • Szybki i prosty sposób na obiad • Idealny dodatek do ryżu, makaronu lub ziemniaków
sauce powdered idea for ... chicken in cream sauce - a herb , 30 gsauce powdered idea for ... chicken in cream sauce - a herb , 30 g
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

148,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613030407010

7613030407010

price: 4,46 zł

4.46 PLN 2027-05-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana*, mąka pszenna*, sól, skrobia kukurydziana*, suszone warzywa 10,4 % (cebula*, czosnek* 3,3 %, por*), śmietanka w proszku* 3,5 % (z mleka), zioła 2,9 % (liść pietruszki*, oregano*, bazylia*, majeranek*, tymianek*), wędzony tłuszcz wieprzowy*, ekstrakt drożdży*, cukier*, przyprawy*, aromaty, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna411 kJ
Wartość energetyczna98 kcal
Tłuszcz4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany2,9 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,1 g
Białko12,3 g
Sól0,52 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym to szybki sposób na aromatyczne danie inspirowane domową kuchnią. Produkt powstał z suszonych warzyw, grzybów i ziół, które zachowują swój naturalny smak i aromat. Po przygotowaniu powstaje kremowy sos o ziołowym charakterze, który świetnie otula kawałki mięsa i komponuje się z ryżem, makaronem czy ziemniakami. To rozwiązanie idealne, gdy chcesz w krótkim czasie przygotować domowy obiad bez rezygnowania ze smaku. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby uzyskać pełne, harmonijne danie dla całej rodziny. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym to: • Aromatyczny sos inspirowany domową kuchnią • Suszone składniki warzywne i ziołowe, bez sztucznego smakowania • Szybki i prosty sposób na obiad • Idealny dodatek do ryżu, makaronu lub ziemniaków
Features:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania dania. Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Lista Zakupów - 500 g piersi z kurczaka - 200 ml śmietanki (12 %) Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Mięso pokrój w cienkie paseczki i podsmaż na gorącym oleju. 2. Zawartość torebki dokładnie wymieszaj z 200 ml śmietanki (12 %) i 200 ml zimnej wody i dodaj do mięsa. 3. Zagotuj ciągle mieszając. 4. Duś pod przykryciem na małym ogniu przez 5 minut, od czasu do czasu mieszając.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary Citadel idea for ... Juicy Winiary Citadel idea for ... Juicy
    chicken with garlic and herbs 30 g
    174,00zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    red borscht 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    sour soup with croutons 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
    Pea soup with croutons 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
    tomato soup with noodles 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
    chicken golden mild 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
    vegetable 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
    71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5