canned peas

Bonduelle
55
Polecam canned peas
53canned peas
wysoka zawartość błonnika Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
canned peascanned peas
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za litr

21,37 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680538404

3083680538404

price: 4,53 zł

4.53 PLN 2029-06-30 NewCondition
groszek, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna308 kJ / 74 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany7,4 g
w tym cukry2,6 g
Błonnik7,8 g
Białko5,5 g
Sól0,73 g

brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:51:32Polecam



Bonduelle peas ekstradrobny Bonduelle peas ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Bonduelle Sprouts of the Mung bean Bonduelle Sprouts of the Mung bean
expiry date 2027-12-31
Bonduelle gold corn from red beans Bonduelle gold corn from red beans
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-08-31
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
212 ml
24,48zł/l

price: 5,19 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-31
Bonduelle young carrot Bonduelle young carrot
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-31
Rolnik farmer tinned corn Rolnik farmer tinned corn
212 ml
16,18zł/l

price: 3,43 zł

PLN
1
33
expiry date
2029-09-05
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Kwidzyn canned peas Kwidzyn canned peas
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Bonduelle Bonduelle A portion of Bonduelle Bonduelle A portion of
peas at once, 2x75g 150 g
50,47zł/kg

price: 7,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-06-30
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Bonduelle cut green beans Bonduelle cut green beans
425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Golden Maize Bonduelle Bonduelle Golden Maize
340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle red beans Mexican maize Bonduelle red beans Mexican maize
425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Bonduelle tinned corn Bonduelle tinned corn
170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle gold corn Bonduelki Bonduelle gold corn Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5