bamboo shoots

Rolnik
bamboo shootsbamboo shoots
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

34,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002407

5900919002407

price: 10,78 zł

10.78 PLN 2028-02-20 NewCondition
pędy bambusa, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g:
Wartość energetyczna 114 kJ /27 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 4,6 g
w tym cukry 4,5 g
Białko 1,2 g
Sól 1,1 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Rolnik
Legally regulated product name:Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Hektor Heater Beetroot chips Hektor Heater Beetroot chips
310 g
14,10zł/kg

price: 4,37 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-08-30
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
expiry date 2026-11-10
Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5