Rolnik Kompot wiśniowy.
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

expiry date:

2030-12-31

pojemność

cena za litr

15,89 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002179

5900919002179

price: 14,30 zł

14.30 PLN 2030-12-31 NewCondition
Rolnik Rolnik
900 ml
15,13zł/l

price: 13,62 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Rolnik Rolnik
900 ml
15,89zł/l

price: 14,30 zł

PLN
1
2
expiry date
2030-12-31
wiśnie (46%) , woda , cukier
Wartości odżywcze (%)
w 100 g

Wartość energetyczna - 333 kJ
- 78 kcal
Białko - 0,4 g
Węglowodany - 18,5 g
w tym cukry - 14,2 g
Tłuszcz - 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,04 g
Błonnik pokarmowy - 0,5 g
Sód - 0 g

Kompot wiśniowy.
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hektor Kompot z suszonych Hektor Hektor Kompot z suszonych
owoców 900 g
11,52zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-11-30
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
expiry date 2026-11-10
Rolnik pickled sorrel Rolnik pickled sorrel
315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5