Wawel Cuckoo Handmade

Wawel
55
doskonaleWawel Cuckoo Handmade
53Wawel Cuckoo Handmade
Wawel Cuckoo HandmadeWawel Cuckoo Handmade
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

30,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102002672

5900102002672

price: 30,45 zł

buy 4 szt. for 30.00 zł/szt
30.45 PLN 2027-06-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4 %, tłuszcz roślinny (palmowy), spirytus, śmietanka kremowa (z mleka), aromat naturalny, emulgator: lecytyny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1673 kJ/ 396 kcal
tłuszcz:5,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:3,0 g
węglowodany:79 g
w tym cukry:61 g
białko:1,6 g
sól:0,05 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
produkowane ręcznie!, według sprawdzonej receptury
brand:Wawel
Legally regulated product name:Karmelki nadziewane (25 %) z nadzieniem kakaowym.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Maria , 2024-02-29 15:53:55doskonale



Wawel trivia castle candy in Wawel trivia castle candy in
chocolate 1 kg

price: 44,89 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-25
Wawel Wawel Truffles from Wawel, Wawel Wawel Truffles from Wawel,
rum in chocolate 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Wawel Wawel Michałki from Wawel Wawel Wawel Michałki from Wawel
coconut 1 kg

price: 43,47 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
expiry date 2027-02-28
Roshen toffee filled milk Roshen toffee filled milk
1 kg

price: 27,58 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-15
Wolność Freedom milk fudge Wolność Freedom milk fudge
1 kg

price: 20,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-05-12
Wawel Wawel Fudge salty caramel Wawel Wawel Fudge salty caramel
1 kg

price: 39,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-30
Wawel Wawel Mint stuffed caramels Wawel Wawel Mint stuffed caramels
1 kg

price: 33,75 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-12-30
Wawel Danusia Wawel classic Wawel Danusia Wawel classic
stuffed chocolate dessert 38 g
97,89zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-05-30
Wawel Wawel fresh & fruity jelly Wawel Wawel fresh & fruity jelly
filling 160 g
57,88zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Wawel Wawel Royal Vanilla Milk Wawel Wawel Royal Vanilla Milk
expiry date 2027-01-30
Wawel Wawel Royal Cream Milk Wawel Wawel Royal Cream Milk
expiry date 2027-01-30
Wawel Wawel Milk chocolate Wawel Wawel Milk chocolate
expiry date 2027-01-31
Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
chocolate with coconut filling 38 g
97,37zł/kg

price: 3,70 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-30
Wawel Wawel Krakowska mix Wawel Wawel Krakowska mix
pineapple 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-25
Wawel Wawel Krakowska Mix Wawel Wawel Krakowska Mix
Raspberry 1 kg

price: 42,27 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-02-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5