Hipp care oil

Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Hipp care oilHipp care oil
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

92,45 zł / l

kraj

Country of origin

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300422537

4062300422537

price: 18,49 zł

18.49 PLN NewCondition
Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Amyl Salicylate
HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Features:98 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z ekologicznym olejkiem migdałowym, pełna troska o wrażliwą skórę - Stefan Hipp, z naturalnych olejków, od 1. dnia życia, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
brand:HiPP
Storage:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Preparation and use:Wskazówka: Nakładaj na wilgotną skórę - dzięki temu pozostanie nawilżona na dłużej.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Szwajcaria
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Sun protection lotion Hipp HiPP Sun protection lotion
SPF50 +, Ultra Sensitive from birth 200 ml
244,95zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
body and hair wash gel from birth 200 ml
89,50zł/l

price: 17,90 zł

PLN
1
5
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Caring Shampoo 200 ml
69,95zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
3
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Hipp care shampoo with Hipp Hipp care shampoo with
conditioner 200 ml
74,95zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5