soap care for infants and children , 100g

Bambino
43soap care for infants and children , 100g
Mydło delikatnie myje i pielęgnuje, a dzięki zawartości lanoliny nie wysusza skóry. Produkt jest polecany do codziennej higieny dzieci i niemowląt. Można go stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Ponieważ ma delikatną formułę, może być używane bardzo często. Idealnie nadaje się do kąpieli, jak również do systematycznego oczyszczania rąk i ciała z wszelkich zabrudzeń. Mydło Bambino posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wypróbuj również pozostałe kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Bambino.
soap care for infants and children , 100gsoap care for infants and children , 100g
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

51,40 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017814100

5900017814100

price: 5,14 zł

5.14 PLN 2028-04-30 NewCondition
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Lanolin, Parfum, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, PEG-14M
Mydło delikatnie myje i pielęgnuje, a dzięki zawartości lanoliny nie wysusza skóry. Produkt jest polecany do codziennej higieny dzieci i niemowląt. Można go stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Ponieważ ma delikatną formułę, może być używane bardzo często. Idealnie nadaje się do kąpieli, jak również do systematycznego oczyszczania rąk i ciała z wszelkich zabrudzeń. Mydło Bambino posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wypróbuj również pozostałe kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Bambino.
Features:Zawiera lanolinę Nie przesusza skóry Myje i pielęgnuje delikatną skórę dzieci i niemowląt Można stosować od pierwszych dni życia dziecka Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
Other information:Product ID: 83680
Preparation and use:Zwilż mydło wodą, a następnie nanieś na myjkę lub bezpośrednio na skórę dziecka.
Type of packaging:Woreczek
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
    body and hair wash gel from birth 200 ml
    89,50zł/l

    price: 17,90 zł

    PLN
    1
    5
    Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia
    buzi 250 ml
    55,96zł/l

    price: 13,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-09-30
    Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn
    do after 11th month 400 ml
    41,28zł/l

    price: 16,51 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2029-01-30
    Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
    children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
    143,80zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2029-02-28
    Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
    after 11th month 150 ml
    45,53zł/l

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-03-30
    Bambino Bambino 3in1 Water Wipes Bambino Bambino 3in1 Water Wipes
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5