Bambino 3in1 Water Wipes , from birth, od urodzenia

Bambino Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Bambino 3in1 Water Wipes  Bambino 3in1 Water Wipes
masa netto

masa netto

57 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,21 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017095271

5900017095271

price: 12,20 zł

12.20 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Panthenol, Pantolactone, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Glucose, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hydroxyacetophenone, Potassium Sorbate, Sorbic Acid
Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Features:99 % wody wysokooczyszczonej, 0 % kompozycji zapachowej, równowaga mikrobiomu, hipoalergiczne, 3w1: 1. nawilżają 2. odświeżają 3. koją skórę, od 1. dnia życia, 99 % składników pochodzenia naturalnego, formuła wegańska*, 100 % włókien pochodzenia roślinnego, formuła nie zawiera mikroplastiku, *bez składników pochodzenia zwierzęcego
brand:Bambino
About the brand:Bambino Delikatność od pokoleń
Storage:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Preparation and use:Sposób użycia: Wyjmij chusteczkę z opakowania i delikatnie oczyść buzię, rączki lub okolice okołopieluszkowe.
Type of packaging:Woreczek
Producer's address:
Return address:
Bella happy baby wipes sensitive Bella happy baby wipes sensitive
aloe vera neutral ph 5.5 56 szt.

price: 7,45 zł

PLN
1
20
expiry date 2028-04-30
Bella happy baby wipes silk & Bella happy baby wipes silk &
cotton neutral pH 5.5 64 szt.

price: 6,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-30
REDUCED PRICE -40%
Bobini hypoallergenic wipes for Bobini hypoallergenic wipes for
babies and children with oat milk from birth 60 szt.

price: 3,47 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-26
Naty Naty Soothing baby wipes Naty Naty Soothing baby wipes
- unscented 56 szt.

price: 15,54 zł

PLN
1
1
Cleanic Cleanic Kindii cereal for Cleanic Cleanic Kindii cereal for
babies 60 szt.

price: 8,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2030-08-30
Bocoton Bocoton Dry cotton towels Bocoton Bocoton Dry cotton towels
for children and babies BIO 50 szt.

price: 17,45 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-10-30
Bobini Bobini Baby wet wipes for Bobini Bobini Baby wet wipes for
children and babies with vitamin E 60 szt.

price: 5,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-04-30
Kindii Kindii Wet wipes for babies Kindii Kindii Wet wipes for babies
and children for sensitive skin 60 szt.

price: 6,68 zł

PLN
1
12
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5