Ziaja

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

dla dzieci od 1 roku życia

Delikatna pianka na bazie składników pochodzenia naturalnego z łagodzącym mleczkiem czufa i D-panthenolem.

NIE ZAWIERA MYDŁA I BARWNIKÓW.

DZIAŁANIE:

  • Skutecznie myje.
  • Zapewnia czystość i świeżość. Chroni mikrobiom wrażliwej skóry dziecka.
  • Jest neutralna dla warstwy ochronnej naskórka.
  • Miękka piana ułatwia aplikację.
  • Łatwo się spłukuje i nie pozostaje na skórze.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za litr

55,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054696

5901887054696

price: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-09-30 NewCondition
Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia
buzi 250 ml
57,08zł/l

price: 14,27 zł

PLN
1
12
expiry date
2029-02-28

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

dla dzieci od 1 roku życia

Delikatna pianka na bazie składników pochodzenia naturalnego z łagodzącym mleczkiem czufa i D-panthenolem.

NIE ZAWIERA MYDŁA I BARWNIKÓW.

DZIAŁANIE:

  • Skutecznie myje.
  • Zapewnia czystość i świeżość. Chroni mikrobiom wrażliwej skóry dziecka.
  • Jest neutralna dla warstwy ochronnej naskórka.
  • Miękka piana ułatwia aplikację.
  • Łatwo się spłukuje i nie pozostaje na skórze.

Hipp HiPP Babysanft Sensitive Hipp HiPP Babysanft Sensitive
do Pianka 250 ml
101,36zł/l

price: 25,34 zł

PLN
1
4
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
body and hair wash gel from birth 200 ml
89,50zł/l

price: 17,90 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn Ziaja Ziaja Ziajka Magiczny płyn
do after 11th month 400 ml
41,28zł/l

price: 16,51 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5