Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - z wyciągiem z ekologicznych migdałów - nie szczypie w oczy - tolerancja potwierdzona okulistycznie - delikatna, kremowa pianka - pH neutralne dla skóry Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

101,36 zł / l

kraj

Country of origin

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

42428466

price: 25,34 zł

25.34 PLN NewCondition
Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Propylene Glycol, Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Parfum, Amyl Salicylate
Features:97 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z wyciągiem z ekologicznych migdałów, bez mydła - pH neutralne dla skóry, do mycia buzi i rączek, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
Safety warning:Ostrzeżenie: Opakowanie nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - ryzyko zadławienia łatwymi do połknięcia elementami.
brand:HiPP
Storage:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Szwajcaria
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia Ziaja Ziaja Ziajka Pianka do mycia
buzi 250 ml
55,96zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-09-30
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra
Sensitive from birth 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5