, after 4th month, po 4. miesiącu

Alce Nero

Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie. 

BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

109,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810556

8009004810556

price: 17,54 zł

17.54 PLN 2028-06-30 NewCondition

woda, PSTRĄG tęczowy* 20 %, ziemniaki* 15 %, skrobia ryżowa*, mieszanka warzyw* 4,5 % (cukinia*, cebula*, marchew*), sok z cytryny*. (* certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 315 kJ/75 kcal
Tłuszcz: 2,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
Węglowodany: 8,8 g
w tym cukry: 0,3 g
Błonnik: 0,3 g
Białko: 4,1 g
Sól: 0,05 g
Sód: 20 mg


Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie. 


Alce Nero Alce Nero Mięso Alce Nero Alce Nero Mięso
cielęcina after 4th month 160 g
114,50zł/kg

price: 18,32 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-31
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
BoboVita Obiadek vegetables with BoboVita Obiadek vegetables with
aromatic turkey after 5th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita BoboVita carrot dinner BoboVita BoboVita carrot dinner
after 4th month 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
BoboVita Obiadek homemade risotto BoboVita Obiadek homemade risotto
with juicy turkey after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
BoboVita Obiadek vegetables in a BoboVita Obiadek vegetables in a
delicate fricassee of veal after 11th month 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-15
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5