Allos Honey Halva BIO

Allos
55
bardzo smacznaAllos Honey Halva BIO
54Allos Honey Halva BIO

Opis:

Ekologiczna chałwa słodzona miodem. Chałwa jest tradycyjnym przysmakiem w takich krajach jak Grecja, czy Turcja. Wyrabiana jest z prażonego i przemielonego sezamu, który naturalnie bogaty jest w liczne mikroelementy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Dodakowo chałwa Allos\'a słodzona jest naturalnym i ekologicznym miodem. To połączenie sprawia, iż chałwa miodowa jest wyjątkowym, delikatesowym słodkim przysmakiem. Doskonale komponuje się również jako dodatek do joguru czy mleka.

 

Skład:

mielony sezam* (60%), miód*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli EL-01-BIO.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 2252 kJ/540 kcal

białko - 15,3 g

węglowodany - 40,8 g

tłuszcz - 35,1 g

błonnik - 4,8 g

sód - lt;0,1 g

magnez - 240 mg

fosfor - 350 mg

żelazo - 6 mg

cynk - 4 mg

Allos Honey Halva BIO  Allos Honey Halva BIO
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-28

pojemność

cena za kilogram

169,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249003531

4016249003531

price: 12,73 zł

12.73 PLN 2027-11-28 NewCondition

mielony sezam* (52%), miód* (48%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczna chałwa słodzona miodem. Chałwa jest tradycyjnym przysmakiem w takich krajach jak Grecja, czy Turcja. Wyrabiana jest z prażonego i przemielonego sezamu, który naturalnie bogaty jest w liczne mikroelementy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Dodakowo chałwa Allos\'a słodzona jest naturalnym i ekologicznym miodem. To połączenie sprawia, iż chałwa miodowa jest wyjątkowym, delikatesowym słodkim przysmakiem. Doskonale komponuje się również jako dodatek do joguru czy mleka.

 

Skład:

mielony sezam* (60%), miód*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli EL-01-BIO.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 2252 kJ/540 kcal

białko - 15,3 g

węglowodany - 40,8 g

tłuszcz - 35,1 g

błonnik - 4,8 g

sód - lt;0,1 g

magnez - 240 mg

fosfor - 350 mg

żelazo - 6 mg

cynk - 4 mg


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2022-09-01 09:23:19bardzo smaczna



Wedel halva Royal Vanilla Wedel halva Royal Vanilla
50 g
64,40zł/kg

price: 3,22 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-02-06
Wedel Royal halva with hazelnuts Wedel Royal halva with hazelnuts
50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-01-30
Unitop Sesame halva with chocolate Unitop Sesame halva with chocolate
50 g
71,00zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-03
Unitop Unitop Sesame halva with Unitop Unitop Sesame halva with
nuts and raisins 50 g
71,00zł/kg

price: 3,55 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-17
Wedel halva royal sweetmeats Wedel halva royal sweetmeats
50 g
75,20zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-01-22
Unitop Sesame halva waniliawa Unitop Sesame halva waniliawa
50 g
59,80zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
36
expiry date 2027-07-08
Unitop Sesame halva fancy Unitop Sesame halva fancy
50 g
59,80zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-06-18
Allos Allos BIO gluten-free mango Allos Allos BIO gluten-free mango
and curry cream paste 140 g
71,36zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-23
Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
arrabbiata cream paste 140 g
79,71zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-28
Allos Allos BIO gluten-free cream Allos Allos BIO gluten-free cream
paste with cherry tomatoes and basil 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-27
Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
spinach and pine nuts gluten-free BIO 135 g
90,30zł/kg

price: 12,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-12
Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
three types of BIO gluten-free peppers 135 g
90,37zł/kg

price: 12,20 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-28
Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
cherry tomatoes and arugula, gluten-free, BIO 135 g
90,15zł/kg

price: 12,17 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

price: 17,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5