Amaizin Salted corn tortilla chips, gluten-free, BIO

Amaizin
51Amaizin Salted corn tortilla chips, gluten-free, BIO
Amaizin Salted corn tortilla chips, gluten-free, BIO Amaizin Salted corn tortilla chips, gluten-free, BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

44,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496904041

8717496904041

price: 11,13 zł

11.13 PLN 2027-03-03 NewCondition

mąka kukurydziana* (77%), olej słonecznikowy*, sól morska (0,8%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2009 kJ / 480 kcal
Tłuszcz - 21,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,2 g
Węglowodany - 62,8 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6,7 g
Sól - 0,8 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lorenz chipsletten southern Lorenz chipsletten southern
    paprika potato chips in a tube 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-19
    Lorenz chipsletten fromage with Lorenz chipsletten fromage with
    chives potato chips in a tube 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-05-14
    Wiejskie Onion potato chips Wiejskie Onion potato chips
    potatoes from the garden 130 g
    60,00zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-02-15
    Wiejskie potatoes potato chips Wiejskie potatoes potato chips
    with salt butter 130 g
    60,38zł/kg

    price: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-02-23
    Społem Kielce Holy Cross Snack Społem Kielce Holy Cross Snack
    Snacks for frying 400 g
    14,15zł/kg

    price: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-29
    Bio Planet BANANA CHIPS Bio Planet BANANA CHIPS
    UNSWEETENED BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    sweetened banana chips 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-31
    Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
    corn chips gluten-free BIO 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
    Paste 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
    in own BIO juice 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
    gluten-free BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
    with bran source of dietary fiber BIO 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
    brine gluten-free BIO 400 g
    20,63zł/kg

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy
    BIO gluten-free 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Gluten-free corn Amaizin Amaizin Gluten-free corn
    chips BIO 75 g
    79,87zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5