Bio Ania Biscuits round BIO

Bio Ania
51Bio Ania Biscuits round BIO

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.

Bio Ania Biscuits round BIOBio Ania Biscuits round BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

62,70 zł / kg

kraj

Country of origin

UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453005415

5903453005415

price: 6,27 zł

6.27 PLN 2027-04-30 NewCondition
*bio mąka pszenna, *bio cukier trzcinowy, *bio tłuszcz kokosowy, sól, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1881 kJ/447 kcal
Tłuszcz12,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,7 g
Węglowodany 75,9 g
- w tym cukry 16,6 g
Białko 9,6 g
Sól 0,47 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Składniki:
mąka pszenna*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO Sp.z o.o.


brand:Ania
Legally regulated product name:Bio herbatniki okrągłe
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Type of packaging:Karton
Country of origin:UE
Producer's address:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Return address:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Ania Bio Ania Biscuits Bio Ania Bio Ania Biscuits
    rectangular BIO 100 g
    62,70zł/kg

    price: 6,27 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-03-30
    Ania Bio Ania mini jungle BIO Ania Bio Ania mini jungle BIO
    cookies 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-30
    Apetitki Appetizers Petit Beurre Apetitki Appetizers Petit Beurre
    Biscuits 100 g
    23,80zł/kg

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2027-07-28
    Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
    francuskiego 100 g
    87,00zł/kg

    price: 8,70 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-02-01
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate and nuts 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
    sugar 168 g
    33,21zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-23
    Bio Ania Bio Ania Organic cocoa Bio Ania Bio Ania Organic cocoa
    grandma muffins 200 g
    81,95zł/kg

    price: 16,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-01
    Bio Ania GRUNCHY ORKISZ . Bio Ania GRUNCHY ORKISZ .
    180 g
    59,89zł/kg

    price: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-31
    Bio Ania Bio Ania Home-made wafers Bio Ania Bio Ania Home-made wafers
    with bran without added BIO sugars 190 g
    66,95zł/kg

    price: 12,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-01
    Bio Ania Bio Ania Puff sticks Bio Ania Bio Ania Puff sticks
    without added BIO sugar 70 g
    136,14zł/kg

    price: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-30
    Bio Ania Bio Ania mini jungle Bio Ania Bio Ania mini jungle
    crackers BIO 100 g
    59,90zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Bio Ania Bio Ania Homemade wafers Bio Ania Bio Ania Homemade wafers
    without added BIO sugars 190 g
    68,37zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-04-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5