Sante Smart Team cereal bar

Sante
Sante Smart Team cereal barSante Smart Team cereal bar
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-20

pojemność

cena za kilogram

79,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617034878

5900617034878

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-04-20 NewCondition
Knoppers Wafer knoppers Knoppers Wafer knoppers
expiry date 2027-01-11
Knoppers Knoppers Peanut Milky Knoppers Knoppers Peanut Milky
peanut wafer 25 g
70,80zł/kg

price: 1,77 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-07-01
Knoppers Knoppers Yogurt Milk and Knoppers Knoppers Yogurt Milk and
yogurt wafer 25 g
70,80zł/kg

price: 1,77 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-01
Pawełek toffee bar Pawełek toffee bar
expiry date 2027-02-26
Pawełek cream bar Pawełek cream bar
expiry date 2027-05-26
Grześki Divide chocolate wafer Grześki Divide chocolate wafer
without 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Grześki wafer in chocolate Grześki wafer in chocolate
natural 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
expiry date 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo classic Prince Polo Prince Polo classic
expiry date 2027-05-18
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5