Bio Food Juice multi-vegetable pickled NFC gluten-free BIO

Bio Food
51Bio Food Juice multi-vegetable pickled NFC gluten-free BIO

Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z buraka i kapusty kwaszonych, jabłka, SELERa, marchwi oraz utrwalenie przez pasteryzację.

Bio Food Juice multi-vegetable pickled NFC gluten-free BIOBio Food Juice multi-vegetable pickled NFC gluten-free BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2028-02-19

pojemność

cena za litr

27,93 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683473

5907752683473

price: 8,38 zł

8.38 PLN 2028-02-19 NewCondition

sok z kiszonych: buraków* (35%), pomidorów* (30%), kapusty* (10%), ogórków* (10%), marchwi* (10%), SELERa* (5%), czosnek*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 156 kJ/ 37 kcal
Tłuszcz: 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 6,0 g
w tym cukry: 5,0 g
Białko: 0,5 g
Sól: 1,5 g


Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z buraka i kapusty kwaszonych, jabłka, SELERa, marchwi oraz utrwalenie przez pasteryzację.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Fortuna iv + multivegetal juice Fortuna iv + multivegetal juice
    Ginseng 300 ml
    10,60zł/l

    price: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-07-30
    Fortuna iv + multivegetal juice Fortuna iv + multivegetal juice
    ginger 300 ml
    10,60zł/l

    price: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% tomato and Fortuna Fortuna 100% tomato and
    vegetable juice 300 ml
    10,33zł/l

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-30
    Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
    juice of the pickled carrot 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
    pickled cucumber juice 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food NFC pickled Bio Food Bio Food NFC pickled
    beetroot juice gluten-free BIO 300 ml
    23,90zł/l

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice
    NFC gluten-free BIO 300 ml
    23,30zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    tomato puree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
    BIO
    ecological cranberry juice ecological cranberry juice
    juice 300 ml
    66,63zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
    pickled cucumbers 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
    700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
    borscht BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
    carrots BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Bio Food apple vinegar BIO 250 ml Bio Food apple vinegar BIO 250 ml
    - BIO FOOD 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    pickled cucumbers 280 g
    27,75zł/kg

    price: 7,77 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5